*** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #76
    Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

    jap, PLOd on viimastel aastatel koguaeg nii mängitud, et alguses saad 5000 chippi ja 1 reloadi-ticketi. Selle reloadi võid endale juurde võtta iga kell esimese kolme leveli jooksul.

    - Kui soovid gämblida, siis ära kasuta reloadi
    - Kui soovid suure stäkiga alustada, siis kasuta reload-ticketit kohe esimesel käel ja alustad 10k stäkiga

    Comment

    • reket25
      Julm Donk
      • Sep 2010
      • 84

      #77
      Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

      Ok, sel juhul on timm. Ma arvasin, et see on 2nd chance: ehk kui bustosse, siis 150€ eest uuesti sisse ja 5000 chipiga; et add-onina/rebuyna seda kasutada ei saa.

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #78
        Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

        Regamiseks pean kirja saatma siia info@etpf.ee?

        Comment

        • rollkopter
          Grinder
          • Oct 2011
          • 501

          #79
          Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

          main eventile veel mingeid sateliite toimub netis?

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #80
            Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

            võitsin starsi satikalt ME pileti. Automaatselt regas mind Day1A. Kas ja kelle kaudu on variant ümber tõsta Day 1B-sse?

            Comment

            • reket25
              Julm Donk
              • Sep 2010
              • 84

              #81
              Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

              Oskab keegi öelda, kas eventidel on late reg? Main Eventil ei ole, kuid huvitab just 8. märtsi PLO event. Teine küsimus: kuna korjatakse laudadelt ära tühjad stackid?

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #82
                Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                Kui asju tehakse korrektselt, siis ei tohiks PLO-s küll late registrationit olla ja stackid jooksevad nulli. Eelmistel aastatel on vähemalt nii olnud. Samas on Parkis toimuvate turniiride puhul see tihti floori suva, kas korjatakse stack ära või mitte. Kui laud on vaikne ja keegi ei virise, siis mängib stack tihtipeale edasi. Kui kedagi väga häirima hakkab, siis korjatakse teinekord ära. Ma ei usu, et ETPF on mingi erilise reglemendi teinud selles osas EMV-le.

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #83
                  Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                  LAte regamist ei ole minumeelest ühelgi turnal

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #84
                    Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                    Tra väga õige mees olen ikka... Mõtlesin pmst, et turnapäeval jalutan kohale ja saan pileti osta, pohhui, et enne esimest turniiri enamus välja müüdud. Nüüd jooksuga Parki, äkki kuskile saan veel jaole.

                    Comment

                    • reket25
                      Julm Donk
                      • Sep 2010
                      • 84

                      #85
                      Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                      Vabandust, kui järgnevad küsimused tunduvad liiga idiootsed ja ilmselged, aga:

                      Mis süsteemi järgi see võistkondlik event toimub? Ütleme, et kokku on 10 tiimi ehk siis 5 lauda (igas lauas üks tiimiliige) - seega käib paralleelselt 5 sng-d, kus siis vähima summa saanud tiim võidab? Summa selles mõttes, et kui ühe tiimi liikmed saavutavad näiteks 1., 3., 4., 2. ja 3. koha oma laudades, siis kokku teeb see 13 ja kui see tulemus on parim, siis ongi võitja selgunud? Mitu tiimi rahadesse jõuab? Mitu ringi läbi mängitakse, st mitu sng-d igaüks mängib?

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #86
                        Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                        Selleni on õige, et 50 osaleja puhul on 5 lauda SNG-sid, igas lauas ühe võistkonna esindaja. Kohtadele vastavalt jagatakse punkte, punktid liidetakse kokku. 10. koha saanu saab 1 punkti, 9. koht 2 punkti jne. Tipus oli mingi step ka minu arust, a la 2. koht 10p ja 1. koht 12p vms.

                        Rahadesse jõudvate tiimide arv sõltub osalejate arvust. Läbi mängitakse üks ring SNG-sid, level oli vist 30 min ja algstack ca. 10k.

                        Comment

                        • reket25
                          Julm Donk
                          • Sep 2010
                          • 84

                          #87
                          Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          Selleni on õige, et 50 osaleja puhul on 5 lauda SNG-sid, igas lauas ühe võistkonna esindaja. Kohtadele vastavalt jagatakse punkte, punktid liidetakse kokku. 10. koha saanu saab 1 punkti, 9. koht 2 punkti jne. Tipus oli mingi step ka minu arust, a la 2. koht 10p ja 1. koht 12p vms.

                          Rahadesse jõudvate tiimide arv sõltub osalejate arvust. Läbi mängitakse üks ring SNG-sid, level oli vist 30 min ja algstack ca. 10k.
                          Tänud!

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #88
                            Re: *** EMV 2012 ametlik arutlusteema - kava, satelliidid jne.***

                            Kui tahad kätt pulsil hoida, siis vajuta MIND!

                            Comment

                            Working...