Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 2011]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ahkdum
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 58

    #46
    Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

    Olen üsna kindel, et ka kohapeal saab veel regada - vähemalt Pärnus 2 nädalat tagasi selline võimalus oli. Aga ma ei ole nii kindel, kas kohapeal veel vabu kohti jagub.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #47
      Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

      olympsi kasinnis saab kindlasti,aga kas kohapeal,ei tea,helista olümpsi ja uuri sealt

      Comment

      • teppand
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 26

        #48
        Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

        no ma regasin OOs ära, aga ma mõtlen et kas tuleb veel ca 50 mängijat nagu paljud arvasid, et tuleb - ma ikka arvan, et mida rohkem, seda uhkem
        Last edited by teppand; 02.12.11, 18:15.

        Comment

        • Lowry
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 268

          #49
          Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

          Algselt postitas teppand Vaata postitust
          netis regamine lõppes ju täna ära, kas siis kohapeal saab ikka sisse osta?
          Vabade kohtade olemasolul saab kohapeal ka osta.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #50
            Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

            day 2 oli mission algul ja success,külgi 16bb ja 44 pushisin ja KK snapcallis,turn andis veel auku rida ka aga river blank ja out,ehk 24/85 siis

            Comment

            • Tisko
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 163

              #51
              Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

              tra hand 4 hand on nii vaene, igavlen siin, enam ei oska muud teha kui PP foorumise postitada.
              10 järgi.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #52
                Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                no anna siis stacki infot ka Tisko. Ning kas suckoutida on õnnestunud täna? :D

                Comment

                • Tisko
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 163

                  #53
                  Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  no anna siis stacki infot ka Tisko. Ning kas suckoutida on õnnestunud täna? :D
                  täna kusjuures suckoute praktiliselt ei olegi teinud :-(
                  lihtsalt kaardijooks on kuldne olnud ja sharkid maksavad kõik toorelt välja mulle.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #54
                    Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                    palju sul stack on,ning mitmes sellega ja kas mull on lõhkenud?

                    Comment

                    • Tisko
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 163

                      #55
                      Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                      mull lõhkes ammu, mingi tüütu joogipaus on hetkel, väga raske aga on vastata küsimusele, palju mul stäkk on. lihtsam oli pilti teha ja lasta teil ise lugeda:



                      P.S. järel on 7 mängijat ja kokku on chippe ainult 1 275 000

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #56
                        Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                        hahahaaa..."kehv" stack. GG!

                        Comment

                        • Ecuador13
                          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                          • Aug 2009
                          • 730

                          #57
                          Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                          Ma Tisko vasakul, 210k, 2. stack

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #58
                            Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                            paavo on out või sees?

                            Comment

                            • Tisko
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 163

                              #59
                              Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                              paavole tegin snapcalli üheksatega, kui reraises blind vs blind ja ei tulnud tal see koiner ära :-(

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Olympic-Online: Tartu Lahtised Meistrivõistlused pokkeris [€110, 3. detsember, 20

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                EPIC!!! In b4 photshop.

                                Comment

                                Working...