Re: Pärnu Pokkeriklubi lahtised meistrivõistlused [19. november]
Peab live brooks hakkama, tegelt annab tunda, et live kogemusi napib.
Üritasin suht solid joont hoida, vahepeal tegin häid folde aga kindlasti kehvapoolseid folde tegin kordades rohkem, et peab rahul olema ja samas ei ole üldse :)
Kõige rohkem peavalu valmistas vast Aare, kes võitis vist enamus oma chipsidest nsd pottidest, muidugi pärast andis kiiresti ära ka.
Samuti väsitab see live tõsiselt ära, pole mingi naljaasi pikemadi turnasi mängida.
Comment