EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus




    Pokertubesse ilmus eelmise hooaja grande finaali osa, kus Ivan Freitez pm "sõidab lauast üle".
    Alguses obv ta teeb "mind järgi", suckoudib iga nurga alt, aga kuidas kommenteerite ühte antud jaotust:

    Käsi algab 37:00 ajal. (NB! soovitan eelnevad 37minutit läbi vaadata)

    Kommentaare? :D
    Mis arvate sellest, et turniiridirektor hoiatas vastast selle liigutuse kohta?

    Väga huvitav jaotus imo
    Last edited by hotcocacola; 25.10.11, 20:09.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Videot ei vaadanud, aga nime järgi nagu meeles siis on see tyyp tont angelshooter ju?
    Last edited by qbj0hn; 25.10.11, 20:12. Põhjus: vist ongi sama video lol

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

      Jah, aga print on print :D or what

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

        seda kätt siin foorumis juba korra arutatud mingisuguses teemas.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          seda kätt siin foorumis juba korra arutatud mingisuguses teemas.
          Yep, 2+2 ka pikk arutelu sellest: http://forumserver.twoplustwo.com/29...-seen-1072044/

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

            Ty lingi eest (Y)

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #7
              Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

              Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                Pärnu Olympicu ürituse side-SNG 'l mingi vanamees tegi sarnast asja, shoves preflop ja siis üritas stacki tagasi võtta, diiler ütles, et peab sisse jääma. Keegi ei callinud ja lammas näitas ette KK :S

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                  eriti inetu tegu ja eriti läbi mõtlemata.
                  1. oled seda juba mitu korda teinud ja seda muuvi teadis ka tema vastane, keda oli enne kõnealust jaotust hoiatatud.
                  2. kõrval seisab turniiridirektor, kes teab sellest.
                  3. käe käigu järgi oleks ta selle calli nagunii saanud.
                  4. oinas -sa oled TV lauas. ei mõtle oma hilisemale imagole ja võidu puhul on kindel, et temast küll oma riiki esindavat Team Prod ei tehta. lisaks kuidas suhtuvad sinusse kõik mängijad hilisematel turniiridel? tuumik on ept-del suht sama. need lisachipid, mis ta selle liigutusega printis ei saa kuidagi seda miinuspoolt korvata. noh ja siis lisaks see tühine eetika ka......

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #10
                    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                    Siin on selgelt väga räige angle, kuid kuidas suhtute tahtmatutesse vigadesse live pokkeris (acting out of turn jms algaja vead tulenevalt vähesest kogemusest)?

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #11
                      Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                      1. õppivad algajad, kes pole varem vb lives mänginud (pole ka vb kuskil harjutada, aga kuskil ju ikkagi peab mängima ja proovima) ja teevad kogenematusest vahel vigu - np, arusaadav, et kogemata ja harjutamine teeb meistriks. elab üle.
                      2. täiesti juua täie kelod öistes cashi laudades, kes mängu ei jälgi, reeglitest on pohhui ja õigust jääb veel ülegi, üsna närvi ajab, samas on nad suured fishid ning tihti peale jätavad lauda mitmeid buyinne, ajavad haigelt närvi vahel, aga samas see klots on seda väärt.

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #12
                        Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D
                        +1

                        Jobu teguviis.. Ja miks ma pole üllatunud, et see kaabakast donkar jookseb nagu Forest Gump.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D
                          ROFLLLLLLLLLLL :D hahahaha
                          no obv, et ebaeetiline. Samas peab arvestama sellega et mida aeg edasi, siis otsitakse alati võimalusi, kuidas saada "kergemini" chippe.

                          Laud oli rõvedalt tiltis :D.

                          Mulle meeldis Kremseri (turna peadire) lahendus, just see et ta mainis, et ta San Remos tegi samamoodi mitmeid kordi, kõik korrad calliti ja KÕIK korrad ta näitas epic nutsi.
                          Aga ma ei saa aru, miks selle eest Bänni ei saa, ala 1 ring pausi. Kui teed veel, saad 2-3 (või ajaliselt). USAs oleks ta kindlasti pausile saanud :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            eriti inetu tegu ja eriti läbi mõtlemata.
                            1. oled seda juba mitu korda teinud ja seda muuvi teadis ka tema vastane, keda oli enne kõnealust jaotust hoiatatud.
                            2. kõrval seisab turniiridirektor, kes teab sellest.
                            3. käe käigu järgi oleks ta selle calli nagunii saanud.
                            4. oinas -sa oled TV lauas. ei mõtle oma hilisemale imagole ja võidu puhul on kindel, et temast küll oma riiki esindavat Team Prod ei tehta. lisaks kuidas suhtuvad sinusse kõik mängijad hilisematel turniiridel? tuumik on ept-del suht sama. need lisachipid, mis ta selle liigutusega printis ei saa kuidagi seda miinuspoolt korvata. noh ja siis lisaks see tühine eetika ka......


                            THIS

                            /THREAD
                            Venna timing oli lihtsalt epicult vale :d

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #15
                              Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

                              Mulle jäi mulje, et ta sai laua tilti aetud ja see võis talle tuua lisaväärtust short term. Aga jah naljakas, kuidas ta välimuselt juba enne seda käiku meenutas totaalset kaabakat:D

                              Comment

                              Working...