Re: Tartus Pokker Trehvis
Lihtsalt mainin, et kui sina, svenza, seal Trehvis cashi korraldasid, siis mulle vahel meeldis küll kohale tulla, nagu ka praegu, niiet ära väga kõva häält siin tee selle illegaalse mängupõrgu teemal.
Ise oled samasugune ja pealegi meile kõigile sobib, kes me seal aeg-ajalt "koosviibimas" käime.
Lihtsalt mainin, et kui sina, svenza, seal Trehvis cashi korraldasid, siis mulle vahel meeldis küll kohale tulla, nagu ka praegu, niiet ära väga kõva häält siin tee selle illegaalse mängupõrgu teemal.
Ise oled samasugune ja pealegi meile kõigile sobib, kes me seal aeg-ajalt "koosviibimas" käime.

Comment