Deep Stack Open Marrakech

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #121
    Re: Deep Stack Open Marrakech

    Põnev lugemine, kahju et nii lõppes, aga pigem mincash kui mitte midagi.

    Comment

    • KraindOnMaind
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 228

      #122
      Re: Deep Stack Open Marrakech

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Hea töö turkal aga avalikult ma eriti ei räägiks oma "businesplaanide kööginurgast". nurume pajumaalt preemiaks, lol. Pajumaa asemel ma saadaks sellise jutu eest teid karistuseks siberisse freerolli mängima, kus esikoht saab karunahkse kasuka. Kulub siberis talvisel ajal marjaks ära.
      haha pole ammu nii naerda saanud

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #123
        Re: Deep Stack Open Marrakech

        Kahju on sellest, et coca nüüd WSOP-le osalema ei sõida.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #124
          Re: Deep Stack Open Marrakech

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          Kahju on sellest, et coca nüüd WSOP-le osalema ei sõida.
          Rahahunnikuid ju niigi jalaga segada - milleks sinna ikka sõita.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #125
            Re: Deep Stack Open Marrakech

            10bb pokker ikkagi lõpus juba ja seal vahtida pole mõtet kui rahatõusud suhtelised väiksed ja anted söövad.

            Comment

            Working...