Kuidas live turniirideks õppida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #46
    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    No kui lauas sellised naljamehed, kes sulle kõik info ette kannavad hõbetaldrikul ise jutustades ja tarka pannes siis ju lust mängida:D
    Kõige hullem on see, et tõmbavad ikka väga rängalt kokku, mul vist õnnestunud seal kasinnis käia 5 korda, neist esimesed 2 korda näitasin profitit ja ülejäänud korrad olen pidand lahkuma ikka väga ränkade biidite tõttu, näiteks viimane kord kaotasin ässad v kunnid 1.2k-se poti, polnud väga meeldiv.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #47
      Re: Kuidas live turniirideks õppida?

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      Kõige hullem on see, et tõmbavad ikka väga rängalt kokku, mul vist õnnestunud seal kasinnis käia 5 korda, neist esimesed 2 korda näitasin profitit ja ülejäänud korrad olen pidand lahkuma ikka väga ränkade biidite tõttu, näiteks viimane kord kaotasin ässad v kunnid 1.2k-se poti, polnud väga meeldiv.
      nja ebajoppamine ..... pikkas perspektiivis loksuvad sinu kasuks ikka asjad paika :D
      Ma cashi ei mängi kasinnis , võibolal paar üksikut korda teinud aga reeglina turnad ainult !

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #48
        Re: Kuidas live turniirideks õppida?

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        Kõige hullem on see, et tõmbavad ikka väga rängalt kokku, mul vist õnnestunud seal kasinnis käia 5 korda, neist esimesed 2 korda näitasin profitit ja ülejäänud korrad olen pidand lahkuma ikka väga ränkade biidite tõttu, näiteks viimane kord kaotasin ässad v kunnid 1.2k-se poti, polnud väga meeldiv.

        No kui 2,5/5 blindidega mängid, siis ju standard 240bb pot kaotada.
        Palju sul seal Austraalias rake on?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Kuidas live turniirideks õppida?

          Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
          No kui 2,5/5 blindidega mängid, siis ju standard 240bb pot kaotada.
          Palju sul seal Austraalias rake on?
          Kas aussies max buy-in ei olnud 30-40BB? Sellises mängus on üpriski suur pot :P

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #50
            Re: Kuidas live turniirideks õppida?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Kas aussies max buy-in ei olnud 30-40BB? Sellises mängus on üpriski suur pot :P
            ühes lauas max 100 ja teises 50, ma olin 50-e lauas.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #51
              Re: Kuidas live turniirideks õppida?

              algajale turnamehele päiksekad ette või mitte? kas hämar ei ole liiga kasinnis? :)

              PS: ei ole olümpsi tavaturna, vaid ikka 70 EUR buy-in hõhõ
              Last edited by adam_q; 17.06.12, 12:04.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #52
                Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                algajale turnamehele päiksekad ette või mitte? kas hämar ei ole liiga kasinnis? :)

                PS: ei ole olümpsi tavaturna, vaid ikka 70 EUR buy-in hõhõ
                Kui tunned, et siseruumis päike ikka jubedalt silmale hakkab, siis võta kaasa, muidu ma ei näe mõtet.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #53
                  Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                  Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                  algajale turnamehele päiksekad ette või mitte? kas hämar ei ole liiga kasinnis? :)

                  PS: ei ole olümpsi tavaturna, vaid ikka 70 EUR buy-in hõhõ
                  Keegi ei oska anyway nii odaval turnal mingeid uber live-reade korjata + inimesed võivad su üle nalja visata mis teeb mängimise ebamugavaks.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #54
                    Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Keegi ei oska anyway nii odaval turnal mingeid uber live-reade korjata + inimesed võivad su üle nalja visata mis teeb mängimise ebamugavaks.
                    a la "mine perse kuidas päike kõrvetab" ?

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #55
                      Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                      Äkki keegi viitsib veits live push/fold osast rääkida. Mul see täiega roostes... Mis blindidega ja range'ga oleks kasumlik pushida?

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #56
                        Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                        suht koomiline on näd turnadel low stakes jälgida, kuda täisealised mehed panevad starsi logodega pusad selga, päikseprillid ette. See tundub kohati naljakas ja koomiline. Samahästi võiksin põrsakostüümis klubisse minna ja tähtsat nägu teha

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #57
                          Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          suht koomiline on näd turnadel low stakes jälgida, kuda täisealised mehed panevad starsi logodega pusad selga, päikseprillid ette. See tundub kohati naljakas ja koomiline. Samahästi võiksin põrsakostüümis klubisse minna ja tähtsat nägu teha
                          ja kusmaal SA rankigus oled ahh ????

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #58
                            Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                            Pole hullu, kunagi aastaid tagasi kuskil 1/2 eek homegames lasid ka poisid prillidega. Ma algul mõtlesin, et leveldavad aga dead srs.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #59
                              Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Pole hullu, kunagi aastaid tagasi kuskil 1/2 eek homegames lasid ka poisid prillidega. Ma algul mõtlesin, et leveldavad aga dead srs.
                              Suvine aeg herilased lauas

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Kuidas live turniirideks õppida?

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Keegi ei oska anyway nii odaval turnal mingeid uber live-reade korjata + inimesed võivad su üle nalja visata mis teeb mängimise ebamugavaks.
                                Räägib mees, kes mängis EPT Final satikat parkis prillidega... Aa ok, see oli tõesti põhjendatud teguviis :P :P :P

                                Comment

                                Working...