PÄRNUS PoKKeR ! cashlaud 2/4

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenin
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 133

    #31
    Re: PÄRNUS PoKKeR ! cashlaud 2/4

    huvitav, kas tallinna kandis keegi ei korralda säärast üritust?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: PÄRNUS PoKKeR ! cashlaud 2/4

      Algselt postitas lenin
      huvitav, kas tallinna kandis keegi ei korralda säärast üritust?
      Päris kinldasti korraldatakse aga ma olen aru saanud, et Tallinna meestel on omad pokkeripundid, kes mängivad ainult oma sõpruskondadega.

      Mina ka pokkeri live foorumisse - http://pokker.planet.ee/foorum/ sealt leiad üht teist kodumängude kohta.

      Comment

      • akristjan
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 406

        #33
        Re: PÄRNUS PoKKeR ! cashlaud 2/4

        Algselt postitas leits
        me patrikuga oleks tulemas raudselt. mulle meeldivad t2ispeaga KTs AI'nid migni 200BB+ stack puhul. Tavaliselt ütlen veel: on tunne et tõmban m idgai :D
        Heh, KTs oleks suht nuts seal, 58o allin oli standard 100BB puhul... :) iizi moneys aga ise ikaldusin iga kord :P

        Comment

        Working...