24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MauroIceMan
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 67

    #1

    24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

    Hei!

    Otsin, kaaslasi kellega 24-26 märts minna läti,riga, kasiinosse.
    Plaan siis mängida, kaks 43€ ja üks 50€ turniir, igalpäeval üks.

    Kambapeale, siis bensiin, ja kui me ei leia autole kuhugile tasuta parkmist (olen juba korra peaegu enda autost ilma jäänud taheti ära teisaldama hakkata), siis parkimine ka, Ning ööbimine, hetkeste arvesuste kohaseld ummbes 10-12€ per nägu.. oleks üks öö.

    Küsige kui miskit on:)
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

    hotelli juurde ei saa parkida v?

    üsna seal bussijaama juures tudengite motellid seal hoovi peal parkimiskohad jms.. kesklinn käe-jala ulatuses

    Comment

    • MauroIceMan
      Julm Donk
      • Oct 2010
      • 67

      #3
      Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

      mhmm, ma olen tavaliselt sinna casiinost, kõrval tänavasse jätnud, kus alati autod seisavad ja siis kord tekkis seal probleem, et taheti ära vedama hakkatud, ja pärast seda, jätsin casiino alla, aga seal oli selline 10 lati vist 24h... mis pole just eriti odav.... kui kolmeks päevaks minna...

      Aga no parkimine suht üks väiksemaid muresid küll leiab.. selle kh..

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #4
        Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

        kui hotellis plaan ööbida siis saab tavaliselt hotellist ka tasuta parkimise

        Comment

        • Arcticman
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 208

          #5
          Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

          vb oleksin tulemas

          Comment

          • MauroIceMan
            Julm Donk
            • Oct 2010
            • 67

            #6
            Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
            kui hotellis plaan ööbida siis saab tavaliselt hotellist ka tasuta parkimise
            Jah, sul õigus, kuid plaan polnud hotellis, ööbida, sest hotell ilmselt kallim, kusagil motellis rohkem....

            Comment

            • MauroIceMan
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 67

              #7
              Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

              Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
              vb oleksin tulemas
              Kuna, võibollast, kindel jh saaks?:)

              Comment

              • MauroIceMan
                Julm Donk
                • Oct 2010
                • 67

                #8
                Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                Kivisaba kas sa ei tahaks tulla? kord me juba ju koos käinud kui mäletad? sten, karl olid kah kaasas...

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #9
                  Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                  tundub - EV nats nii väikse buy inni pärast sõita lätti :) mõtlen sellele

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                    24-26 meil omalgi olympicus ju €55, €55 ja €50 turnad, või vanus ei luba?

                    Comment

                    • MauroIceMan
                      Julm Donk
                      • Oct 2010
                      • 67

                      #11
                      Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                      tundub - EV nats nii väikse buy inni pärast sõita lätti :) mõtlen sellele
                      Näh... ära jama vaata ehk leiad mõne matsi veel kaasa ka.. just for fun:):)....
                      Paneme jooki, ja kui sind kõrgem huvitab saad ju seal hiljem teha cashi... 2/2 lati oli viimati blind.. ja diler choise...


                      Loodan parimat:)

                      Comment

                      • MauroIceMan
                        Julm Donk
                        • Oct 2010
                        • 67

                        #12
                        Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        24-26 meil omalgi olympicus ju €55, €55 ja €50 turnad, või vanus ei luba?
                        Jeee... KristjanLaas on GEENIUS... kuidas sa küll aru said sellest??

                        Loomulikult vanus ei luba....
                        Aga mis jamad.. tule kaasa:) seltsisegasem:) ja teeme lätlased tühjaks:)

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                          Mina ju ei teadnud mis eksootikat sa Lätti otsima lähed:D

                          Kui homme lambist minna keegi tahab, siis on homme ööseks 2le inimesele tasuta hotellikoht, seega andku teada.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                            Sai ka lätti hotellvõetud mingi sooduskampaania käigus .. mai lõpuni aega .. vaatab kuda tgunne, 2kki l2hme ka turnadele ..

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: 24-26 Märts Riga, Vooduuu casiinosse?

                              sama tripp mul leits, võtan selle aga homme ette mingi kambaga.

                              Comment

                              Working...