Re: TrioBet Open 2011
Tänases Flop FMis rääkis Burget:
Algstack 5000, esimene level 25/25.
Esimese päeva levelid 30min.
Mida päev edasi, seda pikemaks levelid lähevad. Kõik tööpäevad on kuni 12h.
Loodetakse, et teise päeva levelid on 45 ning kolmandal vähemalt tund!
Minu isiklik arvamus: 5000 algstackiks on bullfuckingshit! Vähemalt 10k. Krt...pm Tartust Tlnasse sõita, et mängida turboturniiri....krdi, maru mage :D.
Tänases Flop FMis rääkis Burget:
Algstack 5000, esimene level 25/25.
Esimese päeva levelid 30min.
Mida päev edasi, seda pikemaks levelid lähevad. Kõik tööpäevad on kuni 12h.
Loodetakse, et teise päeva levelid on 45 ning kolmandal vähemalt tund!
Minu isiklik arvamus: 5000 algstackiks on bullfuckingshit! Vähemalt 10k. Krt...pm Tartust Tlnasse sõita, et mängida turboturniiri....krdi, maru mage :D.
TC
Comment