TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: TrioBet Open 2011

    Tänases Flop FMis rääkis Burget:

    Algstack 5000, esimene level 25/25.
    Esimese päeva levelid 30min.
    Mida päev edasi, seda pikemaks levelid lähevad. Kõik tööpäevad on kuni 12h.
    Loodetakse, et teise päeva levelid on 45 ning kolmandal vähemalt tund!



    Minu isiklik arvamus: 5000 algstackiks on bullfuckingshit! Vähemalt 10k. Krt...pm Tartust Tlnasse sõita, et mängida turboturniiri....krdi, maru mage :D.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #17
      Re: TrioBet Open 2011

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Tänases Flop FMis rääkis Burget:

      Algstack 5000, esimene level 25/25.
      Esimese päeva levelid 30min.
      Mida päev edasi, seda pikemaks levelid lähevad. Kõik tööpäevad on kuni 12h.
      Loodetakse, et teise päeva levelid on 45 ning kolmandal vähemalt tund!



      Minu isiklik arvamus: 5000 algstackiks on bullfuckingshit! Vähemalt 10k. Krt...pm Tartust Tlnasse sõita, et mängida turboturniiri....krdi, maru mage :D.
      Pidavat olema sujuv struktuur :D aga eks ta ole näha... 5000 tuhat tundub küll veits vähe aga mis seal ikka

      Comment

      • faronel
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 228

        #18
        Re: TrioBet Open 2011

        Ja, nagu aru saan, regada saab ainult Triobet Online kaudu. Njah, järjekordne sõda Triobet supportiga...

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #19
          Re: TrioBet Open 2011

          Misajast 200bb vähe on:S. Järjest pikenevad levelid on väga eht. Imo just väga hea struktuur.

          Comment

          • Ingvar78
            Jube Noob
            • Apr 2010
            • 117

            #20
            Re: TrioBet Open 2011

            liiga väike stäkk, aga elab üle. tartust küll kohale ei tuleks vist.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #21
              Re: TrioBet Open 2011

              Väga kõva ettevõtmine igal juhul. Korralduslikult ilmselt päris suur pähkel.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: TrioBet Open 2011

                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                Misajast 200bb vähe on:S. Järjest pikenevad levelid on väga eht. Imo just väga hea struktuur.
                no offence, aga oled sa varem käinud live turniiridel, kus algstack 5000 ning esimene level 25/25? tundub et mitte :))
                stars livel sama struktuur, see maru mage

                Comment

                • KraindOnMaind
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 228

                  #23
                  Re: TrioBet Open 2011

                  $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki

                  Comment

                  • AndresBurget
                    Bombay Esindaja
                    • Jun 2009
                    • 535

                    #24
                    Re: TrioBet Open 2011

                    Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                    $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki
                    Kui see pakkumine ei meeldi sa ei pea mängima. Mis on viga 1500-sel piletil mis auhinnale lisatakse? Pakett maksab kokku €3000 seega kulud kaetakse ju samuti. Iseenesest WSOP-le pääsemine on ka midagi, miskit sellist mida sa ju niisama ette ei võtaks.

                    Algstäkk 5000 ei ole üldse halb muuseas, inimesed on harjunud aina suuremate stäkkidega mängima, varsti ei ole enam ka 10000 hea stäkk lol :) Nii suure turniiri puhul on see ok, sellepärast muutuvad ka tasemed pikemaks. Õnneks ei ole algstäki suurus nö. kivisse raiutud veel, seega seda saab veel muuta aga mina siin probleemi ei näe.

                    Mis klienditoesse puutub siis kõike annab lahendada, piisab selgitustest milles probleem ja leiad lahenduse :)

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #25
                      Re: TrioBet Open 2011

                      Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                      $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki
                      Selmet vinguda millegi kallal, võiks ju konkreetselt saata hr Burgetile kirja oma soovitustega. Niisama parastades midagi paremaks ei lähe. Üleüldse ei näe hetkel põhjust pahane olla, lisaks rahale saab esimene koht tasuta Vegasesse lennata ja isegi ühte WSOP turniiri mängida, magus lisa.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #26
                        Re: TrioBet Open 2011

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Selmet vinguda millegi kallal, võiks ju konkreetselt saata hr Burgetile kirja oma soovitustega. Niisama parastades midagi paremaks ei lähe. Üleüldse ei näe hetkel põhjust pahane olla, lisaks rahale saab esimene koht tasuta Vegasesse lennata ja isegi ühte WSOP turniiri mängida, magus lisa.
                        +1

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: TrioBet Open 2011

                          andres, kust krdi kohast te saate 1000-le inimesele zetoonid :D, kas mängitakse trio chippide ja kaartidega:D?

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #28
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            andres, kust krdi kohast te saate 1000-le inimesele zetoonid :D, kas mängitakse trio chippide ja kaartidega:D?
                            Pärast turniiri saab olema meeletu ülejääk igatahes :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: TrioBet Open 2011

                              Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                              $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki
                              Nimeta mulle mõni muu suurturniir, kus esikoht lisaks rahale saab kasvõi mõne lisasendi näol väärtust juurde? Olen päris kindel, et ainuüksi tolle paketi pärast ei tuleks keegi seda turniiri mängima aga kogu üritus kokku: odav sisseost, suvine aeg, 1000 mängijat (wow), esikoht €10k + pakett tõstavad küll selle turniiri väga atraktiivseks.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: TrioBet Open 2011

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Nimeta mulle mõni muu suurturniir, kus esikoht lisaks rahale saab kasvõi mõne lisasendi näol väärtust juurde? Olen päris kindel, et ainuüksi tolle paketi pärast ei tuleks keegi seda turniiri mängima aga kogu üritus kokku: odav sisseost, suvine aeg, 1000 mängijat (wow), esikoht €10k + pakett tõstavad küll selle turniiri väga atraktiivseks.
                                THIS.

                                aga kui norida, siis imo starsi baltic festidel oli lastlonger võistlus kõikide vahel, kes kannavad starsi logosid. Võitja sai imo PCA paketi, 12k$ vms :D

                                aga no neid turniire ei saa võrrelda:), ühe bi on 1000-1500€, teisel 44€

                                Comment

                                Working...