Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MauroIceMan
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 67

    #1

    Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

    Hei!

    Nii lugu siis selline, et korraldan enda kodus väikese kodumängu. 5-8 mängijat oleks tore.
    Tegemist oleks siis No Limit Teksas Hold em-iga Freezeout
    Soovi korral ka esimene tund un/limite re-buy

    Buy-in 20€

    Koht: Tallinn/Nõmme Ujula läheduses

    Kestvus: Oleks ummbes 5-6 tunndi

    Päev: Laupäev 22 Jaanuar

    Kellaeg: 18:00(18:30) alustaks turniiriga

    Kontakt: 5268996

    Diilerid: Mängime kahe pakkiga ja jagame ise.

    Ise hõivan hetkel kaks kohta

    Vastan küsimustele võimalikult kiiresti

    MauroIceMan
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2
    Re: Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

    aega s*taks ju:D 2 päeva

    Comment

    • MauroIceMan
      Julm Donk
      • Oct 2010
      • 67

      #3
      Re: Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      aega s*taks ju:D 2 päeva
      Kui nii ütled

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

        Ja kui sul toimub veel mänge siis pane uus postitus siia teemasse ning muuda esimese teema pealkirja.

        Comment

        • MauroIceMan
          Julm Donk
          • Oct 2010
          • 67

          #5
          Re: Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ja kui sul toimub veel mänge siis pane uus postitus siia teemasse ning muuda esimese teema pealkirja.
          Saab tehtud

          Comment

          • MauroIceMan
            Julm Donk
            • Oct 2010
            • 67

            #6
            Re: Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

            Pole Keegi asjast huvitatud jh :(

            Comment

            • MauroIceMan
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 67

              #7
              Re: Homegame Tallinnas/Nõmmel 22 Jaanuaril!!!!! Kiire!

              oky asi kinni kohad hõivatud teine kord.

              Comment

              Working...