Nõmme pokkeriklubi jõulutervitus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nommepokkerclub
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 27

    #1

    Nõmme pokkeriklubi jõulutervitus!

    Tere,

    Nõmme pokkeriklubi soovib oma pokerdajatele ilusaid jõule ja euriderohket uut aasatat. Tegutseme ikka edasi kiiklubis nõmmel, kolmapäeviti, neljapäeviti kl. 20.00 ja pühapäeval kl 15.00. Olete oodatud!


    Lugupidamisega,
    Nõmme PC
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: Nõmme pokkeriklubi jõulutervitus!

    Kas uuel aastal 0.2/0.5 mängu ka toimub (ehk siis nl50€)?

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: Nõmme pokkeriklubi jõulutervitus!

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Kas uuel aastal 0.2/0.5 mängu ka toimub (ehk siis nl50€)?
      Loogiline oleks, et uuest aastast on nõmmel ilmselt €1/€1 või €1/€2 ja Parkis €1/€1 ja €2/€2, aga tulistan suht puusalt

      Comment

      Working...