Olympic Park - Nagu jumal juhatab

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #1

    Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Uut teemat ajendas tegema taaskord üks paras disaster Parki cashi lauas. Olukord ise selline:

    - Kahekesi potis
    - Vastane pidi riveril kaardid avama. Avas ühe kaardi, teise lükkas täies osas üle joone ilma avamata.
    - Mina nõudsin dead handi, sest ühe kaardiga show-downi teha ei saa.
    - Diiler (keda ma varem näinud polnud) avas mängija eest teise lehe ja arvas, et pole hullu.
    - Kutsusin floori (Jekaterina), viitasin reeglitele ja varasemale praktikale, kus sellised käed on üheselt loetud surnuks. Diiler seletas floorile samal ajal, et mis seal ikka pilli lõhki ajada, nii väike viga ja tema aitas ju show-downi ka ära teha.
    - Floor otsustas, et las hand jääb ellu.
    - Lõugasin edasi, soovitasin helistada Valerile, kes sarnases olukorras on cashis käe surnuks lugenud. Olen sarnaseid olukordi ka siin foorumis kirjeldanud (AAKKx boardil, kus villain näitab vaid üht K).
    - Helistatakse Valerile. Viimane muudab oma arvamust paar korda vestluse käigus, toob välja mingeid naljakaid aspekte (nt mängijad EI OLE all-in, siis on surnud käsi, muul juhul live - reeglites sellist asja pole). Lõpuks ütleb, et ma apelleerin tehnilisele veale vastasmängija poolt ja käsi on elus. 20k+ pot tuleb shippida vastasele.
    - Seni kuni ma ise telefonitsi Valeriga vaidlen, on laud ära koristatud, muuhulgas on minu käsi keskele tõmmatud ja diiler on selle teistpidi keeranud kõigile vaatamiseks. Mäng läheb edasi.

    Muuhulgas tuleb Valeriga vestluse käigus jutuks, et mis kaarti vastane siis näitas (näitas top paari). Valeri arvab, et see on ju hea kaart küll ja vaevalt, et villain selle muckida tahaks. Küsin, et kui villain oleks näidanud 3-high lehte ja ma oleks selle peale oma käe kiirelt mucki visanud nii, et seda pole võimalik sealt leida, mis siis saaks? Vastust pole.

    Kõige nutusem on see, et ma olen samas olukorras olles samadelt inimestelt saanud varasemalt risti vastupidiseid otsuseid. Seekord 'hukutas' mu see, et diiler võttis kohe joone, et temal on õigus ja otsus on tehtud. Samamoodi hakkas ta oma otsust floorile 'müüma'. Minu nõudmise peale, et kirjeldagu olukorda, mitte oma tõlgendust sellest, ei reageeritud. Kui floor poleks teadnud, kumb on diileri ja kumb mängija arvamus, siis oleks otsus võinud olla teistsugune.

    Bottom line: Olympicus ei saa loota mitte mingisugustele kirjutatud või kirjutamata reeglitele. Olukordi tõlgendatakse vastavalt personali suvale, mängija näole ja personali meeleolule.
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #2
    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

    Kurb. Lihtsalt kurb.
    Jätkuvalt ei suudeta reegleid kõigile ühtemoodi selgeks teha. Mis mõte on diilereid ja floore üldse koolitada, kui nad käituvad ikkagi nii nagu jumal juhatab.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #3
      Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

      Miks üldse külastada Olympicut, kui on teada, et samad, täiesti ajuvabad, probleemid korduvad järjepidevalt ja Olympicu poolt ei tehta pingutusi, et olukorda parandada?
      Last edited by Godspeed_EJ; 25.11.10, 09:23. Põhjus: typo

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

        Sest muid kohti ju sisuliselt ei ole. Kahetsusväärne igal juhul. Ma pole veel Parki cashi jõudnud taguma tulla, ja ausalt öeldes väga ei kutsu ka enam.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

          +1
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

            Arutasin olukorda veel MSN-s ja üht asja ei kirjeldanud vist enne piisavalt selgelt siin:

            - Vastane keeras ühe kaardi ümber ja lükkas siis MÕLEMAD kaardid üle joone. Ühe lahtiselt, teise kinniselt.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Sest muid kohti ju sisuliselt ei ole. Kahetsusväärne igal juhul. Ma pole veel Parki cashi jõudnud taguma tulla, ja ausalt öeldes väga ei kutsu ka enam.
              +1

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #8
                Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                Ootame Pajumaa seletust olukorrale :D

                Ammu oleks aeg, et mõni konkurent avaks samuti cashilauad, kus ka reaalselt reegleid jälgitaks. Diileri ebakompetentsusest põhjustatud juhtumi tõttu pole ka ise juba üle kuu Parki suurest vihast läinud...

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                  Aga kui avad vaid ühe kaardi ilmselgelt kaotaval käel, kas siis on ka dead hand vms? See Kx käsi oli võidukäsi?

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                    Igal juhul on käsi surnud, kui kaardid lähevad üle joone enne showdowni. Kui showdownil on üle joone lükates vähemalt üks kaart avamata, on samuti käsi surnud.

                    Kui kaotaval käel avad ühe kaardi, on käsi samuti surnud. Pigem tehakse seda šõu pärast, näidates, et mul oli ka umbes hea käsi vms. Näiteks kui keegi tõmbab runner runner masti kokku ja sa callid riveril ta all-ini ära oma flopatud top setiga. Sel juhul näitad kurjalt, et ta on üks igavene fish, ning kohane oleks kutsuda vastasmängijat ka "rõvedaks joppariks" :)

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #11
                      Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                      Neil on 1,25 aastat aega et asjad korda teha enne kui ma 21 saan =D .

                      rsk. Rõve lugeda lihtsalt ;( .

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #12
                        Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                        Nagu ma saan aru, sul oli norgem kombinatsioon ja yritasid vastase eksimust 2rakasutades 20k poti endale saada?
                        Samas ma vihkan kaartidega puterdamist ja ta oleks pidanud selle 20k koolirahaks maksma.
                        Teinekord ta siis teab kuda showdowni teha...

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                          Aga mul on retooriline kysimus?
                          Mis siis kui rgeular nt korrektselt peale showdowni poorab kaardid ymber ja yks kaart kogemata lennutades kukub teisele kyljele?
                          Kas see on automaatselt dead hand?
                          Arvestades veel asjaoluga, et m2ngijal ei olnud kavas trikitada kaartidega vms

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #14
                            Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                            kui sa avad oma mõlemad kaardid teiselepoole joont, kas see on muckitud käsi?

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #15
                              Re: Olympic Park - Nagu jumal juhatab

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Aga kui avad vaid ühe kaardi ilmselgelt kaotaval käel, kas siis on ka dead hand vms? See Kx käsi oli võidukäsi?
                              Kui board oli AAKKx ja vastane avas K, siis mina näitasin ka K8 vms ette. Vastane oli oma kaardid üle joone lükanud. Ma ütlesin, et 1 kaardiga show-downi ei tehta ja ship the pot. Diiler ei teadnud, mis teha. Kutsuti Valeri, kes nõustus, et see on dead hand. Kuigi mängija hiljem muidugi avas oma teise kaarti ja üritas splitti saada.

                              Seekord siis identne olukord, kus mängija ei suutnud ise mõlemat kaarti avada. Valeri kohtumõistjaks ja risti vastupidine lahend.

                              Comment

                              Working...