Kamikaze pub'pokker, palun lukku

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #106
    Re: Kamikaze pub'pokker - P. 19.12.201. Registreerimiseks LUGEDA ESIMEST POSTI!

    Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
    krt , siin ikka loed on ikka päris fail üritus ma vaatan :D
    Sorry , aga no tõeliselt , sõna REIK . see peletab inimesi :D 20nest inimesest 5 on normaalsed , et mis see 20 krooni maksta on :D
    Saad sa aru kami , korraldad asja niigi eba seaduslikult jne ja küsid veel reiki khm .
    Mai tea , mina korraldasin khm pikemat aega ja selle aja jooksul 1he päeva võtsin ja siis lõpetasin khm ära selle teema . Reigi teema nagu :D
    Mai tea minu cash game on väga noobel värk iseenesest aga on olnud vägagi mõngi probleem khm jne . aga muidu jumala ok .
    Enda oma löön khmkhm käima uuesti ja tleb vägagi korralikud üritused .
    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    köhasiirup, meibi?
    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Hahahhaha, hea :D Väga weird oli lugeda küll seda teksti...
    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    +1
    Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
    hmmm , ebareaalne . seda teksti kirjutades ei mõelnud väga eelnevale tekstile . Mai tea , muud moodi ei oskanud nokkida et siis pidi aasta pirni maha ikka panema ?
    Köhasiirup ? WTF ? ...
    No sh¤t aga see on tõesti aasta pirni kandidaat.

    Comment

    Working...