Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sip3lgas
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 157

    #1

    Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

    Tere

    Alustame uuesti Pardon Pokker Cup etappide korraldamisega. Hea meel on tõdeda, et huvi ürituse vastu on olnud üllatavalt suur. Muudame ka natuke turniiri formaati, mis peaks muutma sarja huvitavamaks ning mängijatele atraktiivsemaks. Täpsemalt sellest juba õige pea.

    16. oktoobril toimub I etapp võistlussarjast Pardons Poker Cup!
    Tegemist on Freerolliga! Iga etapi 15 esimest saavad punkte, mille alusel koostatakse iga etapi möödudes edetabel. 5 etapi järel edetabeli 3 esimest kohta hoidvad mängijad saavad tasuta kutse finaallauda, kus selgitatakse välja esimese Pardons Poker Cup võitja!

    *Esimese etapi formaat:

    Mäng: NL Texas Holdem
    Re-buy & Add-on: Ei
    Maksimaalne mängijate arv: 56
    Laud: Maksimaalselt 8 mängijat lauas
    Diiler: Kaarte jagavad mängijad ise
    Algstack: 2000
    Garanteeritud võidufond: 1500 eek
    1 auhinnaline koht iga 6 mängija kohta!
    Turniiri algus 16.00 (mängijad kohal 15.30)!
    Turniiril osalemine on tasuta!

    Pääse klubisse 125.-
    Kõigile turniir osalejatele on õhtusele peole tasuta sissepääs!

    Kõike parimat kõigile ning kohtume juba laupäeval!

    Henry
    58 163 399


  • sip3lgas
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 157

    #2
    Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

    on keegi siit foorumist minemas khm ?

    Comment

    • heido24
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 402

      #3
      Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

      v6ibolla loll kysimus aga...KUS ?

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #4
        Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

        Ainult siis saabki tasuta sisse kui kasutad kuuendat meelt, et Sinna minna. Ise veel mõtlen, et kas reis tasub end ära

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #5
          Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #6
            Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

            HAHAHA, good one egert! :D

            e: sellel turniiril pole ju üldse väärtust, mängijad peavad nii üle maksma, et klubisse saada. Oleks veel õhtul mingi hea pidu, aga pole kyll mainitud et plan B esineks or smth.
            Last edited by onuark; 12.10.10, 10:45.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #7
              Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

              no oli ju, et kui turniiril osaleda, sis peole saab tasuta

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #8
                Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                ma ei oska teiste postitusi lugeda
                FYP!

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #9
                  Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                  Algselt postitas onuark Vaata postitust
                  aga pole kyll mainitud et Jörpa esineks or smth.
                  FYP

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #10
                    Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                    Algselt postitas onuark Vaata postitust
                    sellel turniiril pole ju üldse väärtust, mängijad peavad nii üle maksma, et klubisse saada.
                    mis mõttes pole väärtust?

                    mängijad ei pea sittagi maksma et klubisse saada, mida sa sonid

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #11
                      Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      mis mõttes pole väärtust?

                      mängijad ei pea sittagi maksma et klubisse saada, mida sa sonid
                      Pääse klubisse 125.-
                      Kõigile turniir osalejatele on õhtusele peole tasuta sissepääs!

                      ma ei oska seda muud moodi lugeda siplega postitusest, kui et see on sissepääsu tasu.

                      ja turniiril pole väärtust selles mõttes, et sissepääsu eest maksad 125.-, aga auhinnafond on 1.5k, kui miski 2 võistlejat oleks, siis on tõesti väärtust.

                      MA EI SONI :)

                      Comment

                      • karel111
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 27

                        #12
                        Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !


                        tundub et club asub Põltsamaal, aga veider on see, et sama päeva õhtuse peo piletiks on märgitud "Sissepääs 50.-/Südaööni 25.- "

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #13
                          Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                          Aga turniir algab varem ja veedad klubis rohkem aega, seega pead ka sissepääsu eest rohkem maksma. Turniir on vähemalt tasuta ju.

                          Comment

                          • VinQbator
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 214

                            #14
                            Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                            Ja kui üle 12 mängija tuleb siis hakkab igaühe eest auhinnafondi 125.- lisanduma?

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #15
                              Re: Pardon Poker Cup alustab uue hooajaga !

                              See on freeroll ja auhinnafond ei saa seega kuidagi suureneda, üle lasevad mängijaid siis kui klubipilet tegelt on odavam :D

                              Comment

                              Working...