Otsin homegame'i Tallinnas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1

    Otsin homegame'i Tallinnas

    Hommik,

    Kui keegi teeb muhedat kodumängu 1/2 kuni 5/10, siis oleks ma huvitatud liitumast. Luban, et kui keegi just 1 outerit ei tõmba, siis ajan ka pidevalt huumorit ja nagu mõned foorumikasutajad kinnitada võivad, jätan üldse laivis jubeda fishi mulje. Kui mäng käib DC, siis on üks lisajaotus 4 või 5 kaardi PLO'd ka garanteeritud.

    Põhjus selles, et eelistan muhedat seltskonda ja kodumängu iga kell kasinnile.

    Kodukasinnikunnidel palun PM'da

    E: Solid 700th post ITT
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #2
    Re: Otsin homegame'i Tallinnas

    Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Hommik,

    Kui keegi teeb muhedat kodumängu 1/2 kuni 5/10, siis oleks ma huvitatud liitumast. Luban, et kui keegi just 1 outerit ei tõmba, siis ajan ka pidevalt huumorit ja nagu mõned foorumikasutajad kinnitada võivad, jätan üldse laivis jubeda fishi mulje. Kui mäng käib DC, siis on üks lisajaotus 4 või 5 kaardi PLO'd ka garanteeritud.

    Põhjus selles, et eelistan muhedat seltskonda ja kodumängu iga kell kasinnile.

    Kodukasinnikunnidel palun PM'da

    E: Solid 700th post ITT
    lol. tule pärnusse siin on su jaoks mäng alati olemas

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: Otsin homegame'i Tallinnas

      Jõuan ju nii harva sinna :(

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Otsin homegame'i Tallinnas

        kusjuures ma mõtlen ka, et pole tallinnas ammu homegame teinud. võiks teha nt reedel, uurin järgi
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: Otsin homegame'i Tallinnas

          ohh
          ma oleks 100% käpppppppppppppp! 1/2 blidid oleks hea HOLDEM kah.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: Otsin homegame'i Tallinnas

            võib ka
            0,5/1

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #7
              Re: Otsin homegame'i Tallinnas

              njaa 1/2 oleks mahe küll
              mina ja üks sõber tuleks.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #8
                Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                ma oleks ka up, tuleks üksi/1 sõbraga aga muidu huvilisi oleks nii viie kanti vähemalt(vanus -20, kasinni ei saa aga kõik muidu mängivad)

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #9
                  Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                  Vb 2 venda veel

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                    Ütleme nii, et kõige vähem mulle sissetulnud PM'e posti kohta on selles threadis :D

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                      näib, et täielik ikaldus on.
                      teen ettepaneku võtta suvaline hubane baar, rääkida töötajatega ja seal paar lauda võtta ja kodust chipid tuua. neutraalne pind ja enamjaolt on baarid nõus kui õlu nende kraanist voolab.

                      ntx kamikaze mustamäel(eks kaubamaja vastas) sobiks, luba oleks olemas. ainus mis jääks oleks kohapeale just in case helistada(varem korraldati seal, nüüd paar kuud möödas) aeg foorumis kokku leppida ja kõik võiksid kohale ilmuda.
                      Last edited by con; 30.09.10, 17:55.

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                        Ma oleks põhimõtteliselt käpp orgunnima, kuigi töö lõpeb mul siis kui USA turud kinni lähevad ja suurema osa nädalavahetustest olen kooli tõttu tartus... damnit :D

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                          kamikazes oleks ma definitely käpp

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #14
                            Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                            teeme siin kogu 'messy' arutelu ära ja siis uue teema "kamikaze XX kuupäeval" kui pilt on selge.

                            teen ettepaneku järgmine kolmap(06. oktoober) teha esimene koosviibimine, algus võiks olla -19.00.

                            buy in võiks jääda 150eek piiridesse

                            cash/turna- mõlemad mu poolest okei

                            andke teada siia teemasse ESIMESENA- kas saaksite tulla kolmap ja siis muud eelistused.


                            kohvrit on ka vaja, kohvri toojale teen õlle välja

                            Last edited by con; 30.09.10, 19:09.

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #15
                              Re: Otsin homegame'i Tallinnas

                              kohe, kui töö läbi, lendan taksoga kohale.

                              Cash obv, mingi 1/2+


                              *järgmine kolmapäev on 6. oktoober, ja 6<11*

                              |
                              |
                              |
                              V
                              Last edited by EGERT; 30.09.10, 19:10.

                              Comment

                              Working...