Eesti-Soome maavõistlus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Eesti-Soome maavõistlus



    Head pokkerimängijad,

    Oktoobri alguses korraldame Reval Park Hotel&Casinos juba neljandat korda Eesti ja Soome pokkerimängijate vahelise mõõduvõtu. Kõigil kolmel eelneval aastal oleme pidanud põhjanaabritele alla vanduma, kuid koostöös Olympic-Online pokkeritoaga paneme seekord kokku korraliku meeskonna ja anname soomlastele korraliku lahingu!

    Turniirile pääseb osalema kuni 50 Soome pokkerisõpra ja sama palju Eesti mängijaid. Soome mängijad koondab Pokerisivut.com pokkeriportaal ning eestlaste rohke osavõtt on garanteeritud Olympic-Online septembrikuu kampaaniast, mis tähendab vähemalt 25 mängija kvalifitseerumist turniirile läbi meie online-pokkeritoa.

    Turniiri detailid

    Kuupäev: 2.10.2010 kell 16:00
    Buyin: 2350 EEK/150 €
    Starting stack: 5000 punkti
    Esimesed blindid: 25/25
    Levelid: 30 minutit

    Turniiri leiad @ http://www.olympic-casino.com/poker/...569&t_id=14731


    Rohkem infot @ http://www.olympic-casino.com/poker/...arent_id=10468
    Last edited by hotcocacola; 02.09.10, 17:00.
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #2
    Re: Eesti-Soome maavõistlus

    in, eelmine aasta l2ks suht normaalselt. kui yks somm ei oleks QQ-ga mu AA 2ra crackinud kui 19 vms venda alles oli, oleks ilus finaallaua koht tulnud. Stuktuur nuts v6rreldes teiste olympicu turnadega. Kokkuv6ttes saime haledalt lutti eelmine aasta, sest eestlasi oli kukku kuskil max 25, 50-ne sommi vastu. See aasta peab v6idu koju j2tma.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Eesti-Soome maavõistlus

      Stack võix 10k olla ning blindid 30-45min. A noh, saabki kiirelt möllule lol.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Eesti-Soome maavõistlus

        huvitav, kuidas dongikunn hotpepsicola juba kvalifitseerunud on? :D

        Comment

        • Toomasl
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 258

          #5
          Re: Eesti-Soome maavõistlus

          vb isegi liitun, kui viitsin tallinna sõita : z

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Eesti-Soome maavõistlus

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            huvitav, kuidas dongikunn hotpepsicola juba kvalifitseerunud on? :D
            pikkdonk, iga pokkerimängija võib ennast juba sisse osta
            sul vaja lihtsalt 150€

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Eesti-Soome maavõistlus

              ma ei saa ju oma kogu rolli sinna alla panna :D. peab satikaid proovima

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: Eesti-Soome maavõistlus

                EDIT: Korras...
                Last edited by emmimees; 07.09.10, 10:33.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #9
                  Re: Eesti-Soome maavõistlus

                  Nuts, sain kah satikalt pileti. Peab kah nüüd Tallinnasse lammutama tulema.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Eesti-Soome maavõistlus

                    Kas kuskilt saab juba ära regada sellele? Ei tahaks ilma jääda.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #11
                      Re: Eesti-Soome maavõistlus

                      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                      Nuts, sain kah satikalt pileti. Peab kah nüüd Tallinnasse lammutama tulema.
                      WP :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Eesti-Soome maavõistlus

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kas kuskilt saab juba ära regada sellele? Ei tahaks ilma jääda.
                        helista Pajumaale või saada talle kiri
                        bronni endale koht ning võistluspäeval 15min enne algust maksad kassasse $$$
                        :)

                        Comment

                        Working...