cash @ PRN 31.07

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1

    cash @ PRN 31.07

    mingi 19-20 ajal võiks 2paaris 2/4 või 5/5 cashi toksimisega alustada, on huvilisi? Ehk eksib õhtul palgapäevaga seoses mõni purjus lammas ka ära :)
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #2
    Re: cash @ PRN 31.08

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    +
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    ja
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    ldo
    Last edited by EGERT; 29.07.10, 19:29.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: cash @ PRN 31.08

      Teatadki kuu aega ette või misclickisid kuupäevaga?

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #4
        Re: cash @ PRN 31.07

        misclick, pealkiri muudetud

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: cash @ PRN 31.07

          Kokteilivaliku kiidame heaks :)

          Comment

          • Potik
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 245

            #6
            Re: cash @ PRN 31.07

            2paari on hetkel kinni. :)

            Tutvu pokkeri reeglite, strateegiate ja erinevate mänguversioonidega. Külasta meie veebilehte, et õppida kuidas arendada oma oskusi.

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #7
              Re: cash @ PRN 31.07

              Kuradi... no kurat. METROPOOL siis! :D

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #8
                Re: cash @ PRN 31.07

                egert on huvilisi ka?


                kuule ja roni msni kah.

                ning kartoffel tuleks.

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #9
                  Re: cash @ PRN 31.07

                  pasvaniitje 56****76, ma ei jõua väga messengeri, suvi on kurat :D
                  põhimõtteliselt ikka on veidi jah, et mingi 20-21 ajal metropoli :)
                  Last edited by EGERT; 29.09.10, 18:21.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #10
                    Re: cash @ PRN 31.07

                    hilja lugesin krt :(

                    Comment

                    Working...