Re: PokerStars Russian Poker Series Riga [6-10. august]
Ma ei saagi aru, mis seal täpsemalt toimub. Seal väga vigane jutt. Üks postitus, et Kuperman väljas, teine postitus, et Kuperman istub suure stäkki otsas.
Aga sealse info järgi tehti mingisugune diil, et neli mängijat said 45K eurot per face, viies slovak sai 61K eurot ja 3K paketti grand finaali. Aga kas turna toimub edasi selle konkreetse karika peale??
P.S. Jegorov out. Kuperman vist veel sees.
Ma ei saagi aru, mis seal täpsemalt toimub. Seal väga vigane jutt. Üks postitus, et Kuperman väljas, teine postitus, et Kuperman istub suure stäkki otsas.
Aga sealse info järgi tehti mingisugune diil, et neli mängijat said 45K eurot per face, viies slovak sai 61K eurot ja 3K paketti grand finaali. Aga kas turna toimub edasi selle konkreetse karika peale??
P.S. Jegorov out. Kuperman vist veel sees.
TC
Comment