Live cashi kohta küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1

    Live cashi kohta küsimus

    selline küsimus cashi kohta..et mis stiili mängida , mida soovitate? ise mängisin loose aggressivne ja ei õnnestu sellises lauas..kõik bluffid callitakse ära

    * blindid 0.25/5
    * ma ostan 100ga sisse, teised 50ga tavaliselt
    * preflop tavaline tõste on 3-4 krooni, ehk 6-8 blindi ( üsna kõrge imo, seda saaks kudagi abuseda )
    * kõik käed lähevad flopini ja family potti ei tule
    * tase väga madal

    seega alati callitakse 3-4 kroonine bet ära, samuti ka cbet.
    imago : loose aggressive spew

    mis starteegia nüüd võtta?
    ma mõtlesin et kas callcenter ja proovin drawda, või tight aggressive on ka üks varjant, aga mai vitsa eriti oodata :D
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2
    Re: Live cashi kohta küsimus

    muhvigi ei saa aru, proovi natuke arusaadavamalt lahti kirjutada

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #3
      Re: Live cashi kohta küsimus

      no kui laud nii loose on siis, proovi teha mingeid over bette või midagi sellist ja kui nendega kah ei toda siis, oota kätt ja lükka nupud, ning looda, et oled ees. Tavaliselt ei võtagi selliseid mänge ette, kuna need on täielikult -EV. Pigem jätan mängimata.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Live cashi kohta küsimus

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        Tavaliselt ei võtagi selliseid mänge ette, kuna need on täielikult -EV. Pigem jätan mängimata.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #5
          Re: Live cashi kohta küsimus

          pane 10 eeki preflop

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #6
            Re: Live cashi kohta küsimus

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            pane 10 eeki preflop
            jaa aga mis rangega..ja positsioon?

            nii täpselt ei saa öelda, sest oleneb situatsioonist, aga umbes, et ainult premium käsi ja siis kütan täiega?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #7
              Re: Live cashi kohta küsimus

              näita *****

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: Live cashi kohta küsimus

                ok1aa ma juhin sind

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #9
                  Re: Live cashi kohta küsimus

                  Comment

                  • mark112
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 108

                    #10
                    Re: Live cashi kohta küsimus

                    tahan ka sinna mängu

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: Live cashi kohta küsimus

                      lol ok2aa.

                      räigelt raske on siin foorumis aru saada kas tõiselt mõeldakse mingeid küsimusi või käib leveldamine leveldamise otsa.

                      anyway kui sa char tõsiselt mõtled oma küsimust siis pane rõhk calling station opponentidele ja väga kõrgetele algustõstetele..milline stiil võiks selle vastu kõige kasumlikum olla? (see pole loose-agressive)
                      Last edited by KristjanLaas; 13.05.10, 03:33.

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #12
                        Re: Live cashi kohta küsimus

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        lol ok2aa.

                        räigelt raske on siin foorumis aru saada kas tõiselt mõeldakse mingeid küsimusi või käib leveldamine leveldamise otsa.

                        anyway kui sa char tõsiselt mõtled oma küsimust siis pane rõhk calling station opponentidele ja väga kõrgetele algustõstetele..milline stiil võiks selle vastu kõige kasumlikum olla? (see pole loose-agressive)
                        AJ+ ja TT+ on sellises mängus täitsa mängitavad käed, ehk kui betib 3 -4 krooni siis raised 10-12 krooni peale. Calli saad siis tuleb post flop edasi mängida oleneb kas hitid või mitte, kui ei hitti ja vastane on calling station siis mõistlik taga chekida...või foldida suurema tõste peale

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: Live cashi kohta küsimus

                          ma oleks loosem raisides. AT+ KJ+ 99+ need oleksid nobrainerid, kindlasti hakiks muud soga ka sisse kui sisetunne on õige

                          Comment

                          • pootsman
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 32

                            #14
                            Re: Live cashi kohta küsimus

                            ole siis passiivsem kui actionit ei ole vaja luua.. ja rope-a-dope, kui kuiv board.

                            või siis shortstäcki..

                            Comment

                            • kaardimaja
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 281

                              #15
                              Re: Live cashi kohta küsimus

                              Algselt postitas pootsman Vaata postitust
                              ole siis passiivsem kui actionit ei ole vaja luua.. ja rope-a-dope, kui kuiv board.

                              või siis shortstäcki..
                              sa oskad ja seda shortstäkki nit

                              Comment

                              Working...