EPT Tallinn 11-16 august

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #46
    Re: EPT Tallinn 11-16 august

    lol, sp skandikad nii agrod ongi...

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #47
      Re: EPT Tallinn 11-16 august

      Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
      Soomes on näiteks igas kaubanduskeskuses sloti aparaadid ja 10.ne aastased lõhuvad nagu hullud..
      nii et coca koli soome siis saad ka..:)


      haha. ma olen näinud laeva peal, kuidas väiksed lapsed käivad mänguautomaatide juures münte rottimas nendest aukudest kuhu kukuvad n.ö. "mittekõlblikud mündid". paljud purjus inimesed jätavad sinna sisse kenakese hunniku.

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #48
        Re: EPT Tallinn 11-16 august

        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
        haha. ma olen näinud laeva peal, kuidas väiksed lapsed käivad mänguautomaatide juures münte rottimas nendest aukudest kuhu kukuvad n.ö. "mittekõlblikud mündid". paljud purjus inimesed jätavad sinna sisse kenakese hunniku.
        sõber sai nii 100 seki vms keegi oli duubeldanud üles ja siis nahui teinud ja lihtsalt collect nuppu tuli vajutada

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #49
          Re: EPT Tallinn 11-16 august

          enne mängijate õhtuleminekut oma hotellituppa seisab PS-i esindaja fuajees ja käes silt "GOOGLE DNS 8.8.8.8 & 8.8.4.4" ?

          eniveis, vähemalt ühes eesti hotellis pole netiühendust miskitpidi blokitud.

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #50
            Re: EPT Tallinn 11-16 august

            Loodame et teevad Eestlaste jaoks mingid eriti kõvad satikad sinna :P:D

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #51
              Re: EPT Tallinn 11-16 august

              Kas keegi satikaid ka aktiivsemalt mängib ja kui siis missuguseid?

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #52
                Re: EPT Tallinn 11-16 august

                Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                Kas keegi satikaid ka aktiivsemalt mängib ja kui siis missuguseid?
                Kui paljud Eestlased üldse kvalifitseerunud on läbi Starsi satikate?

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #53
                  Re: EPT Tallinn 11-16 august

                  Peab ytleme, et p2ris niru seis. Lubati kovasi promosi, aga midagi pole tulnud ja ei tule ka...
                  Ei ole huvi ka hakata 530euruseid saikaid taguma...voi subsatikaid m2ngima.
                  Tundub seekord j22b ept kohalike highrollerite p2rusmaaks, kes sisse ostavad.

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #54
                    Re: EPT Tallinn 11-16 august

                    Tuleb küll freeroll eestlastele, annan teada, kui detailid kinnitatud.

                    Tavalised satelliidid pakuvad ka suht hea väärtusega võimalusi kvalifitseerumiseks
                    Last edited by Tarvi; 27.07.10, 10:16.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #55
                      Re: EPT Tallinn 11-16 august

                      Ma tegin ühe satika PS-s. Sisseost eurodes. Sai 5k chippi, samas add-on oli 50k. Ehk siis täiesti kohustuslik add-on.

                      Tegu oli vist 3R+A struktuuriga. Kui esimest rebuy-d teha tahtsin, siis sain teate, et kontol pole piisavalt eurosid. Regades sai kohe convertida, rebuy/add-on tehes ei saa. Out ja kogu lugu. Ehk siis selle satika 22 EURi täiesti maha visatud. Rohkem ei ole tahtnud osaleda.

                      Comment

                      • Tarvi
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Sep 2009
                        • 347

                        #56
                        Re: EPT Tallinn 11-16 august

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Ma tegin ühe satika PS-s. Sisseost eurodes. Sai 5k chippi, samas add-on oli 50k. Ehk siis täiesti kohustuslik add-on.

                        Tegu oli vist 3R+A struktuuriga. Kui esimest rebuy-d teha tahtsin, siis sain teate, et kontol pole piisavalt eurosid. Regades sai kohe convertida, rebuy/add-on tehes ei saa. Out ja kogu lugu. Ehk siis selle satika 22 EURi täiesti maha visatud. Rohkem ei ole tahtnud osaleda.

                        Selleks, et konverteerimine automaatselt käiks, tuleks valikute menüüst minna 'Mitme valuuta valikud' ja seejärel märgistada ülemine kast (Konverteeri valuutasid automaatselt, ilma kinnitamiseta), siis ei pea käsitsi jamama...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: EPT Tallinn 11-16 august

                          Väike uudis ka: http://www.pokkeriprod.com/2010/07/2...d-grospellier/

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: EPT Tallinn 11-16 august

                            Võtan osa Main Evendist

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #59
                              Re: EPT Tallinn 11-16 august

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Võtan osa Main Evendist
                              Näeme siis seal

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #60
                                Re: EPT Tallinn 11-16 august

                                hei Tarvi.
                                sa oled PS ametlik esindaja kodumaal/siin foorumis?
                                uudishimust uurin, et kui tulevikus tekib m6ni kysimus, siis tean, kelle poolde p66rduda.

                                gl!

                                Comment

                                Working...