Võimalus korraldada cash table Tartus .

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sip3lgas
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 157

    #1

    Võimalus korraldada cash table Tartus .

    On saadaval tekitada Tartus cash table kastani tänaval .
    Samelini kohvikus .
    Saab osta shokolaadi jne . + ÕLUT

    Et seal korraldada peab kassast midagi ostma .

    Niiet anke mulle tagasi side ja võibolla saabki see teoks !

    OKEI VÄIKE MUUDATUS : ÕLUT SAAB KHM SEALT !!!!!!
    Last edited by sip3lgas; 01.04.10, 14:30.
  • Unabomber
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 154

    #2
    Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

    Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
    On saadaval tekitada Tartus cash table kastani tänaval .
    Samelini kohvikus .
    Kohvikust alkoholi osta ei saa . Saab osta mitte alkohoolseid jooke , šhokolaade jne .

    Et seal korraldada peab kassast midagi ostma .

    Niiet anke mulle tagasi side ja võibolla saabki see teoks !
    oleks nõus ja tahaks 1/1 või 1/2 mängida:P

    Comment

    • sip3lgas
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 157

      #3
      Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

      Algselt postitas Unabomber Vaata postitust
      oleks nõus ja tahaks 1/1 või 1/2 mängida:P
      Ma arvan et tlebki 1/2 , 2/4 .
      Ja kui inimesi palju siis mitu lauda ja saab ka Diiler choice khm teha jne :D

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

        vabalt, aga kassast peab siis iga nägu midagi ostma?
        Ala shokolaadi?

        Sa eelmine kord autos rääkisid, et võid uurida äkki toob õlut ka sisse, kuidas sellega jäi?

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #5
          Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

          Ilma alkota ? :D

          Millal hakkate tegema ? Tahaks ka kunagi sinna jõuda.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #6
            Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

            kui on kohad kus saab mängida ja samas juua ka õlli siis miks peaks tulema sinna shokolaadi sööma?

            EDIT: Ja kas diilerid on teie poolt või peab ise kaarte segama
            Last edited by rohelinekonn; 01.04.10, 11:45.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              kui on kohad kus saab mängida ja samas juua ka õlli siis miks peaks tulema sinna shokolaadi sööma?

              EDIT: Ja kas diilerid on teie poolt või peab ise kaarte segama

              sellepärast, et Sa nii mudas ei oleks nagu viimane kord

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                Minul aprill kaine ,seega võin rõõmuga sokolaadi järada. Kus see kohvik täpsemalt on.. riia tänava poole või rimi kanti ?

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                  Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                  sellepärast, et Sa nii mudas ei oleks nagu viimane kord
                  eelminekord olin mudas enne kui sain teada et pokkeri mänguks läheb. Mõne õlle ikka tahaks teha vähemalt kui ei biidi mängu saab õlut juua kõik pole elu grinderid kes lähevad pappi tegema sinna 1/2 laudadesse kui tulen siis tahan pulli ja napsu muidu -ev
                  Kui seal diilereid pole siis ei näe mingit põhjust seal mängimiseks, on kohti kus saad osta shokolaadi ja õlut ning mängida.
                  Mis teeb nende kohast parema koha kui teised? Mina ei näe mingit eelist hetkel.

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #10
                    Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Kus see kohvik täpsemalt on.. riia tänava poole või rimi kanti ?

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #11
                      Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                      krt ma ei tunne kodulinna :D.. ma sealt miljon+1 korda mööda kõndinud.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #12
                        Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                        Eem ,kastani tänava ääres on rimi kuskil ?:D

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #13
                          Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                          Ma räägin,et ei tunne kodulinna :D ,tembeldasin vaba kastaniks :D. Liiga palju roolis olnud ,et vaata enam tänava nimesid. Igatahes tehke mäng, tulen sinna ostan sokolaadi ja mängin.

                          Comment

                          • sip3lgas
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 157

                            #14
                            Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                            ÕLUT SAAB KHM IKKA OSTA SEALT .

                            Comment

                            • sip3lgas
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 157

                              #15
                              Re: Võimalus korraldada cash table Tartus .

                              Aga kuidas teile Sobiksid sellised päevad :
                              Esmaspäeval : Kella 7mest .
                              Kolmapäeval : Kella 7mest .
                              ja nt Neljap või reede kella 7mest ???

                              Anke selle kohta khm arvamus siis ma orgunnin edasi .

                              Comment

                              Working...