Turnaprod 21.veebruar

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1

    Turnaprod 21.veebruar

    Mis plaanid kellegil õhtuks on?
    Ise plaanin kindlasti teha sunday milli ja daily 80.
    Vaatan päeval veel miskeid satikaid suurematele turnadele ehk lisandub veel mõni.

    Kui keegi fish veel teeb sunday milli ja tahab vahetada 5-10% siis andke teada
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Turnaprod 21.veebruar

    Sunday Millile ja Warm-Upile juba regatud. Tõenäoliselt ka TrioBet'is €100,000 garanteeritud ja Cakes midagi.

    PS! Sunday Millil (ka Warm-Upil) võin vahetada 10%. Tsiteeri mu posti, kui tahad vahetada.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Turnaprod 21.veebruar

      Mängin Starsis 21.00 algavat Freerolli + võib-olla veel mõni väiksem turna. FPP-d otsas ja oma raha Sunday Milli peale ei raatsi kulutada.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Turnaprod 21.veebruar

        Sunday Mill
        Betfairi turnad
        Paci Sunday Challenge
        Trio 100k
        Maybe starsis veel mõned donkamendid

        hull ja väga tildirohke öö tuleb :)

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #5
          Re: Turnaprod 21.veebruar

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sunday Millile ja Warm-Upile juba regatud. Tõenäoliselt ka TrioBet'is €100,000 garanteeritud ja Cakes midagi.

          PS! Sunday Millil (ka Warm-Upil) võin vahetada 10%. Tsiteeri mu posti, kui tahad vahetada.
          ok diil. Ma ei ole kindel kas warmupi teen aga kui pileti saan siis osalen ka seal. Hakkangi nüüd miskeid satikaid otsima.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Turnaprod 21.veebruar

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            ok diil. Ma ei ole kindel kas warmupi teen aga kui pileti saan siis osalen ka seal. Hakkangi nüüd miskeid satikaid otsima.
            Oota, mis diil? Kas sa mängid või mitte? Kohta reserveerida ei saa vaid pead olema kindel ,et kas midagi mängid.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Turnaprod 21.veebruar

              ma mõtlen sellele ranka:D, asi selles, et ma võidan milli$, aga väga ei taha sulle seda 100k$ anda...sest sa hitid vaid 3000$:S

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Turnaprod 21.veebruar

                Igastahes praegu on mul veel pakkuda millile 10% ja warm-upile kuna rohelinekonn ei ole ikka end selgelt väljendnaud, kas ta siis mängib või mitte.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: Turnaprod 21.veebruar

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Oota, mis diil? Kas sa mängid või mitte? Kohta reserveerida ei saa vaid pead olema kindel ,et kas midagi mängid.
                  sunday milli mängin ja seal võib vahetada

                  sunday warmupi ei tea seega seal siis ei tee miskit

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: Turnaprod 21.veebruar

                    Üritan millile läbi $11 daalaste 100 kohta garanteeritud sateliitide kaudu pileti saada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Turnaprod 21.veebruar

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      sunday milli mängin ja seal võib vahetada

                      sunday warmupi ei tea seega seal siis ei tee miskit
                      Selge millil siis 10% vahetust sinuga. Ütle mulle ka oma screen-name, kui saladus siis PM. Aiman aga tahan kindel olla.

                      Edu turniiril ja teeni mulle raha, ma ise ei oska neid :P

                      EDIT: warm-upil veel 10% alles, proovi sinna ka pilet saada saame vahetada.

                      Comment

                      • mark112
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 108

                        #12
                        Re: Turnaprod 21.veebruar

                        Mängin Sunday milli, rohkem ei viitsi, sest sealt tuleb suur cash nigunii :D

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #13
                          Re: Turnaprod 21.veebruar

                          üritan ka satikatega saada millile...kui ei saa siis peab ise sisse ostma.

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #14
                            Re: Turnaprod 21.veebruar

                            veerandmilli kindlasti, kui satikatel hästi läheb, siis milli ka

                            Comment

                            • somka
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 85

                              #15
                              Re: Turnaprod 21.veebruar

                              Bossmedia 100keuri hakkab mul varsti.

                              Comment

                              Working...