Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • madisle
    Jube Noob
    • May 2009
    • 115

    #1

    Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

    Asukoht 2paari, Suur-sepa 13
    Algtsäkk 500 chipsi.
    Sisseostuks 450.-.
    350 miinus rake läheb auhinnafondi ja 100.- jääb siis niiöelda pearahaks, ehk siis termikas turna
    Kohti max 36.
    Tulekust anda teada siia teemasse või läbi personaalsõnumi

    1. Tom
    2. vonkartoffel
    3. Äll
    4. sten2003
  • Tom
    Julm Donk
    • Nov 2009
    • 60

    #2
    Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

    Võib kirja panna mind.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #3
      Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

      Mina tulen ka

      Comment

      • Äll
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 254

        #4
        Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

        tulen

        Comment

        • sten2003
          Räme Fish
          • Nov 2009
          • 3

          #5
          Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

          Iga korraga jääb rahvast vähemaks?
          Pmst võib mind ka kirja panna aga ilmselt ei tule, kui alla 20 jääb

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #6
            Raits ja Mart ka kirja, pluss on tulemas mingi 5-7 meest veel kes seda lehte ei külasta ja kes pole piisavalt tuttavad, et ma nende nimed kirja paneks. Nii et rahvas tulge kohale, inimesi ja raha jagub. Cash game läheb ka kindlasti käima nl100-nl400 kindlasti edasi juba kokkuleppimise küsimus.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

              Peaaegu oleks turniir jälle ära jäetud vähese huvi pärast. Nii et kõik, kes on huvitatud Pärnus korralikust mängimisest tulge homme kohale ja saaks üheskoos uued turna ajad ja plaanid paika panna.

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #8
                Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

                21+ ?

                Comment

                • pilme10
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 224

                  #9
                  Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

                  turniir käib juba.

                  18 prolly

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #10
                    Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

                    kas m2rtsis ka tuleb?

                    Comment

                    • Potik
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 245

                      #11
                      Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

                      Palju viimane kord osalejaid oli siis?

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #12
                        Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

                        viimane kord jäi ära

                        Comment

                        • madisle
                          Jube Noob
                          • May 2009
                          • 115

                          #13
                          Re: Turniir Pärnus 14.02 kell 15:00

                          Ei tea kas tuleb märtsis, sest viimased 2 korda on täielik ikaldus olnud. Kui tuleb, siis tuleb madalama sisseostuga a'la 250, et oleks kohalikele soodsam. Paljude jaoks on 450 siiski suur summa.

                          Comment

                          Working...