1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2Paari
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 28

    #1

    1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

    1 jaanuaril 2010 toimub 2Paaris selle aasta esimene ja väga eriline pokkeriturniir, Poker face 2010. Mängu reeglid nagu ikka texas holdemil kuid siis erandina tohib mängija vaadata ainult ühte talle jagatud kaarti ning teist kaarti ainult teistele näidata (ise seda nägemata). Hea uudis on see, et mängija näeb ise ka kõikide teiste mängijate ühte kaarti. 2010 alustame siis sellise lõbusa ja põneva turnaga.
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

    Misasi see 2Paari on? Mis selle reklaamitud turniiri formaat ja buy-in on?

    Comment

    • 2Paari
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 28

      #3
      Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

      2Paari on pokkeribaar Pärnu kesklinnas, Vana Turu vastas. Osavõtumaks turnale on 25 krooni per face. Turna võitja saab auhinnaks kast õlut ja TrioBeti 10 EURise value cardi. Kõik finaallaua mängijad saavad baari poolt õlu tasuta!

      Comment

      • 2Paari
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 28

        #4
        Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

        formaat 10 / 20 ning blinde ring 20 minutit

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #5
          Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

          tundub suht loto turniir :D

          Comment

          • 2Paari
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 28

            #6
            Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

            ei vaidle vastu

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #7
              Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

              väga hea üritus lõbutsemiseks, kahju et tallinnas midagi sellist ei toimu

              Comment

              • B3ckha
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 84

                #8
                Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

                Mis ma selle 10EURise kaardiga uuel aastal teen ? :-\

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #9
                  Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

                  Algselt postitas B3ckha
                  Mis ma selle 10EURise kaardiga uuel aastal teen ? :-\
                  Asi polegi siinkohal üldse auhindades imo. Lihtsalt uue aasta alguses ehk hästi aega veeta, muljed uue aasta vastuvõtust jagata ja samas mängida mängida.
                  Tundub tore üritus olevat.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #10
                    Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

                    Imelik nimi on kohale pandud. 2 paari on nagu tera nõrgavõitu ju. Oleks siis näiteks suited paar. Või double suited KK. Või kui eriti high-end koht, siis mastimaja. Aga muidu formaat on pokkeri kohta imelik. Ma ükskord mängisin naisega nii, et tema võis oma kaarte vaadata (mõlemat) ja mina võisin erandkorras kõiki teisi kaarte pakist vaadata. Kokkuvõttes läks nagu alati. Selles mõttes oleks võinud ikka tavalise pokkeri juurde jääda, ma hiljem mõtlesin.

                    Comment

                    • 2Paari
                      Julm Donk
                      • Apr 2009
                      • 28

                      #11
                      Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

                      Proovime selle turna ära eks siis ole näha kuidas see rahvale peale läheb. Pole ise ka kunagi sellist formaati proovinud.

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #12
                        Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

                        Mis kell see turna toimub ??

                        Comment

                        • 2Paari
                          Julm Donk
                          • Apr 2009
                          • 28

                          #13
                          Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"

                          Turna algab kell 19 00. Regada saab eelnevalt info@2paari.ee või 56 222 951. PS! baari avame kella 16st.

                          Comment

                          Working...