1 jaanuaril 2010 toimub 2Paaris selle aasta esimene ja väga eriline pokkeriturniir, Poker face 2010. Mängu reeglid nagu ikka texas holdemil kuid siis erandina tohib mängija vaadata ainult ühte talle jagatud kaarti ning teist kaarti ainult teistele näidata (ise seda nägemata). Hea uudis on see, et mängija näeb ise ka kõikide teiste mängijate ühte kaarti. 2010 alustame siis sellise lõbusa ja põneva turnaga.
1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"
Collapse
X
-
Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"
2Paari on pokkeribaar Pärnu kesklinnas, Vana Turu vastas. Osavõtumaks turnale on 25 krooni per face. Turna võitja saab auhinnaks kast õlut ja TrioBeti 10 EURise value cardi. Kõik finaallaua mängijad saavad baari poolt õlu tasuta!
Comment
-
Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"
Asi polegi siinkohal üldse auhindades imo. Lihtsalt uue aasta alguses ehk hästi aega veeta, muljed uue aasta vastuvõtust jagata ja samas mängida mängida.Algselt postitas B3ckhaMis ma selle 10EURise kaardiga uuel aastal teen ? :-\
Tundub tore üritus olevat.
Comment
-
Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"
Imelik nimi on kohale pandud. 2 paari on nagu tera nõrgavõitu ju. Oleks siis näiteks suited paar. Või double suited KK. Või kui eriti high-end koht, siis mastimaja. Aga muidu formaat on pokkeri kohta imelik. Ma ükskord mängisin naisega nii, et tema võis oma kaarte vaadata (mõlemat) ja mina võisin erandkorras kõiki teisi kaarte pakist vaadata. Kokkuvõttes läks nagu alati. Selles mõttes oleks võinud ikka tavalise pokkeri juurde jääda, ma hiljem mõtlesin.
Comment
-
Re: 1 jaan 2Paaris pokkeriturniir "Poker Face 2010"
Turna algab kell 19 00. Regada saab eelnevalt info@2paari.ee või 56 222 951. PS! baari avame kella 16st.
Comment
Comment