LIVE CASHGAME + elukoht

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    LIVE CASHGAME + elukoht

    Mõtlesin, et teeks sellise teema, kus kasutajad kirjutavad (kellel soovi on) enda elukoha ning et millist cash gamei nad tavaliselt mängivad sõpradega.
    See on hea selleks, et nt kui kellelgi tekib soov, lendab siia, uurib kus kohast keegi pärit on ning mis blindedega mängitakse. Saab kiirelt ühendust võtta jne jne.

    Mina:

    Tartu
    sõpradega 1-2 enamjaolt, aga 2-4 oleks ka fine. (kasinnis 5-10; 10-10; vms)
    NLHE+PLO hi
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: LIVE CASHGAME + elukoht

    sama mis coca

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: LIVE CASHGAME + elukoht

      keegi tartus 5/10+ mängib?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: LIVE CASHGAME + elukoht

        ma arvan, et mitte. Mõned üksikud, aga enamjaolt homegamedes on sellised pühapäevamängijad, kes ei suuda endale lubada väga 5-10 :P

        Comment

        • sineep
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 130

          #5
          Re: LIVE CASHGAME + elukoht

          5/10+ peaks toimuma kül. Kuuldavasti käivad seal ka jõuluvanad, kes 50-60k õhtuga laiali jagavad...

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #6
            Re: LIVE CASHGAME + elukoht

            Tallinn, Peetri
            sõpradega 1-2 enamjaolt, aga 2-4 oleks ka fine.
            NLHE

            Comment

            • mihkel7
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 259

              #7
              Re: LIVE CASHGAME + elukoht

              Tartu
              1/2 2/4 PLO ja NLHE
              oleme omas seltskonnas 5/10 lasknud aga viimati üle poole aasta tagasi.


              sineep, kas leveldad või kui ei, siis räägi lähemalt

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #8
                Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                eekidest räägite ikka?

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                  Algselt postitas chrosmos
                  eekidest räägite ikka?
                  Kindlasti jep.

                  Comment

                  • sineep
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 130

                    #10
                    Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                    lähemalt rääkida ei oska kuna pole isiklikult mängind nendega sellist mängu..

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #11
                      Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                      Algselt postitas Keiss
                      Tallinn, Peetri
                      sõpradega 1-2 enamjaolt, aga 2-4 oleks ka fine.
                      NLHE
                      Haa, ma elan samas kandis. Cashi võiks mängida küll vahel. Pigem 5/10 või üle selle. Aga vahel võiks igavusest freezeouti (min 500) või väiksemat cashi ka teha.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                        tallinn, lasnamäe (võib ka mujal)
                        1-2 nlhe
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Mr.Kylm
                          Julm Donk
                          • Feb 2009
                          • 98

                          #13
                          Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                          Tartu
                          1/2 tavaliselt, harva 2/4. NLH ja PLO (väga ise ei mängi PLO'd aga mass võidab alati) lisaks proovis läbi suruda 7card'i ja Crazy Pineapple ning razzist ka ära ei ütle.

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #14
                            Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                            Tartu
                            1/2 enamjaolt

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: LIVE CASHGAME + elukoht

                              Algselt postitas tolmuahv
                              Haa, ma elan samas kandis. Cashi võiks mängida küll vahel. Pigem 5/10 või üle selle. Aga vahel võiks igavusest freezeouti (min 500) või väiksemat cashi ka teha.
                              Kui ma 5/10 tahan mängida siis lähen kasiinosse :)
                              Aga jah mul kõik vajalikud asjad olemas: korralik pokkeri laud, zetoonid ja kena suur tuba.
                              Kui teinekord tulla tahad, saada pm.

                              Comment

                              Working...