Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #196
    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    Jah. Iga neljapäev hakkab see nüüd olema.

    Comment

    • lepisto
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 172

      #197
      Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

      olete siis täna kõik oodatud turnale 19.00
      Kes Kajamehe enne bublet välja lööb +200 EEK

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #198
        Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

        Algselt postitas lepisto
        Kes Kajamehe enne bublet välja lööb +200 EEK
        :o niiice, kajamehel läheb raskeks, keegi ei hakka enam ta vastu foldima :D

        Comment

        • Tont
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 58

          #199
          Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

          18 või 21?

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #200
            Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

            Algselt postitas Tont
            18 või 21?
            kui vanust mõtled siis ei teagi, peab turvameeste käest küsima kas nad lasevad alla 21 sisse.






            ok kle ei ole mingit 21 piirangut ehk ka 18 aastased võivad vabalt tulla

            Comment

            • boombaby
              Räme Fish
              • Nov 2009
              • 18

              #201
              Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

              tuleme ka täna haapsalu pundiga ühe eesmärgiga - kajamees välja lüüa

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #202
                Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                Keegi Kesklinnast autoga edasi-tagasi ei liigu Viimsisse?

                Comment

                • Tont
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 58

                  #203
                  Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                  Algselt postitas eddi
                  kui vanust mõtled siis ei teagi, peab turvameeste käest küsima kas nad lasevad alla 21 sisse.






                  ok kle ei ole mingit 21 piirangut ehk ka 18 aastased võivad vabalt tulla
                  NONII ;D

                  üks mu sõber ja mina oleme sees isegi võibolla

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #204
                    Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                    kes siis täna võidutses?

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #205
                      Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                      Algselt postitas boombaby
                      tuleme ka täna haapsalu pundiga ühe eesmärgiga - kajamees välja lüüa
                      sorry poisid, et teie eesmärgi ise ära täitsin :D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #206
                        Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                        Cashis oli kohvrist 500+.- puudu lõpetades. WP!

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #207
                          Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                          Seda oli kohe arvata, peab kindel pankur olema, mitte nii, et kõik viskavad raha edasi-tagasi.

                          Comment

                          • Allanaator13
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 285

                            #208
                            Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                            Millegipärast pandi 2 laua rahad ühte kohvrisse, sellest võis mingi segadus tekkida.. Järgmine kord tuleks see nagu ära hoida.. Ja muidugi kindel laua pankur vms...

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #209
                              Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                              Sai ka siis esimest korda seal käidud ja igati positiivne mulje jäi. Polnud varem väga laivvpokkeriga kokku puutund VA homegame(micro stakes) sõpradega ehk siis sain ka kogemuse võrra rikkamaks. :)
                              Järgmise korrani!

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #210
                                Re: Turniir + cash Viimsis 14.01 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                                Algselt postitas vilkar
                                kes siis täna võidutses?
                                Lepisto võitis mind HU-s. WP :)

                                Comment

                                Working...