Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kajamees
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 100

    #151
    Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

    Kutsun aasta viimasel pühapäeval kõiki oma pokkerisõpru privaatturniirile. Kel aega ja tahtmist lööge kaasa :)

    Täpasem inf: http://www.pokkerikool.com/?op=body&id=16&art=176

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #152
      Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

      kuule kaja, ma ei saa sisse.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Kajamees
        Jube Noob
        • Jan 2009
        • 100

        #153
        Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

        Kas privaatturnale või kodukale?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #154
          Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

          turnale
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Kajamees
            Jube Noob
            • Jan 2009
            • 100

            #155
            Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

            Kõik teised on ju saanud. Tippisid ehk midagi valesti parool on "head vana aasat lõppu".

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #156
              Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

              hmmmm, 100x üritanud juba. miski kamm.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #157
                Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                k, see turna pole minu jaoks, ei saa ikka veel sisse.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Kajamees
                  Jube Noob
                  • Jan 2009
                  • 100

                  #158
                  Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                  Kummaline, 18 mängijat on samade andmetega sisse saanud???

                  Comment

                  • Kajamees
                    Jube Noob
                    • Jan 2009
                    • 100

                    #159
                    Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                    Oli lahe turna, tänan osavõtjaid ja kolm steigi võitjat olid:

                    Kivisaba - 1. koht (starsis - kivisaba)
                    oitarvi - 2. koht (Starsis - oitarvioi)
                    red - 3. koht (Starsis - UsedJack - Pokkeriprode vinney)

                    Nüüd Starsi jälgima kuda mehed mängivad :)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #160
                      Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                      Algselt postitas Kajamees
                      Oli lahe turna, tänan osavõtjaid ja kolm steigi võitjat olid:

                      Kivisaba - 1. koht (starsis - kivisaba)
                      oitarvi - 2. koht (Starsis - oitarvioi)
                      red - 3. koht (Starsis - UsedJack - Pokkeriprode vinney)

                      Nüüd Starsi jälgima kuda mehed mängivad :)
                      kivisaba FTW

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #161
                        Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                        ez money ja kiitused kajale väga lõbus turka oli
                        proovin hittida siis veerand millil

                        Comment

                        • vinney
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 473

                          #162
                          Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                          hea turka oli, kuigi nii sant enesetunne on praegu proovin ikka endast parima anda turkal

                          lendasin välja k9s vs kk

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #163
                            Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                            ma ka out

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #164
                              Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                              Got news ?

                              Comment

                              • pilme10
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 224

                                #165
                                Re: Turniir + cash Viimsis jälle uuel aastal! (Hotell Athena baar)

                                nii, millal nekst turka ?

                                Comment

                                Working...