Plaanis oleks teha samasugune turka nagu oli aga lõpu levelid deepimad ehk alguses blindid 25 minutit ja lõpus tõuseks 30 minutit ja 35 vms. Sisseost oleks 480+20 ehk 500. Küsimus siis suurele ringile kas kaks korda kuus toimuvad turkad oleks liiga palju? Et 28.11 siis tavaline freezeout ja 12.12 termikas ja siis hakkaks edasi üle nädala olema turnad, üks laupäev tavaline ja ülejärgmine termikas. Lisan siia ka polli ja eelregistreerimine toimub ka pokkeriprod.com foorumi keskkonnas. Laupäevase plaani järgi algaks turkad kell 16.00 et õhtul jooma minna ja kui teha pühapäeviti siis hakkaks olema 13.00 et jõuaks netti mängima. Kõik soovitused ja mõtted on väga oodatud!
TURNIIR on edasi lükatud teadmata kuupäevale!
TURNIIR on edasi lükatud teadmata kuupäevale!
Comment