Turniir Pärnus 28.11 2Paaris JÄÄB ÄRA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #1

    Turniir Pärnus 28.11 2Paaris JÄÄB ÄRA

    Plaanis oleks teha samasugune turka nagu oli aga lõpu levelid deepimad ehk alguses blindid 25 minutit ja lõpus tõuseks 30 minutit ja 35 vms. Sisseost oleks 480+20 ehk 500. Küsimus siis suurele ringile kas kaks korda kuus toimuvad turkad oleks liiga palju? Et 28.11 siis tavaline freezeout ja 12.12 termikas ja siis hakkaks edasi üle nädala olema turnad, üks laupäev tavaline ja ülejärgmine termikas. Lisan siia ka polli ja eelregistreerimine toimub ka pokkeriprod.com foorumi keskkonnas. Laupäevase plaani järgi algaks turkad kell 16.00 et õhtul jooma minna ja kui teha pühapäeviti siis hakkaks olema 13.00 et jõuaks netti mängima. Kõik soovitused ja mõtted on väga oodatud!

    TURNIIR on edasi lükatud teadmata kuupäevale!
    0
    kõik on tiptop
    0%
    0
    500 buyin on kõrge
    0%
    0
    laupäevane päev on paha
    0%
    0
    pühapäevane päev on paha
    0%
    0
    kord kuus oleks hea
    0%
    0
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #2
    Re: Turniir Pärnus 28.11 2Paaris

    Eelregistreerunud mängijad:
    1.Vonkartoffel
    2.Rain K.
    3.Margus K.
    4.Somka
    5.Andres A.
    6.0Madis0
    7.Robi
    8.Pauska
    9.Janno

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Turniir Pärnus 28.11 2Paaris

      täitsa normalane oleks iga nädal normaalset freezeouti taguda, aga kas ia nädal ka normaalne pool kokku tuleks? Seekordoli imo rahvast mujalt päris palju

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #4
        Re: Turniir Pärnus 28.11 2Paaris

        Algselt postitas jrgn hell
        täitsa normalane oleks iga nädal normaalset freezeouti taguda, aga kas ia nädal ka normaalne pool kokku tuleks? Seekordoli imo rahvast mujalt päris palju
        Laupäevasele päevale ongi sellepärast praegu pandud, et mujalt saaks ka mängijaid tulla.
        Turniir mängitakse kahe pakiga.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #5
          Re: Turniir Pärnus 28.11 2Paaris JÄÄB ÄRA

          Turniir on edasilükatud!

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #6
            Re: Turniir Pärnus 28.11 2Paaris JÄÄB ÄRA

            Mis siis juhtus?

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: Turniir Pärnus 28.11 2Paaris JÄÄB ÄRA

              Algselt postitas adam_q
              Mis siis juhtus?
              Mitu väikest põhjust sattus kokku, eks paistab 12.nda kuupäeva turkast palju huvi on ja sealt ka siis edasi juba täpsemalt, millal tavalist freezeouti teha.

              Comment

              Working...