WCOOP 5. sept

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #16
    Re: WCOOP 5. sept

    Ise üritan saada 109$ piletit satikate kaudu. Ühe satika finaalalaus olin aga hävisin

    Comment

    • amagan
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 135

      #17
      Re: WCOOP 5. sept

      Algselt postitas muruntau
      nagu varem mainitud, siis mängin ka $109. Kui keegi tahab, siis müün osalust kuni 40%, 10% hind $10.
      Võtan ka 10%

      Comment

      • RCold
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 19

        #18
        Re: WCOOP 5. sept

        Saatsin PM sulle.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: WCOOP 5. sept

          Homme teen ilmselt $215 NLHE (pilet olemas). Kui on huvilisi, võin 30% osakuid jagada (minimaalselt kolmes osas 3x$20). Ütlen ette ära, et turniiridel ei ole kunagi rahadesse foldimist harrastanud - ka bubble olukorras coinflippan hea meelega. Seega investeering on võrreldav K3 äkilise pensionifondiga.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #20
            Re: WCOOP 5. sept

            Nonii, minu müük selleks korraks lukus. osakud said: Rahapada, Pastilaa, amagan ja RCold, igaüks 10%.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: WCOOP 5. sept

              Minult võtnud ühe osaku homsele Leits 1x$20.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #22
                Re: WCOOP 5. sept

                kuidas kaineks saaks ennem turna algust ?????
                ??

                Comment

                • pwndre
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 214

                  #23
                  Re: WCOOP 5. sept

                  Algselt postitas kivisaba
                  kuidas kaineks saaks ennem turna algust ?????
                  ??
                  Näiteks mina läksin Maximasse ostsin sõbrale 20 eeguse 20 liitrise ämbri , et ta sinna turna ajal ropsida saaks, et kainem oleks.
                  TÖÖTAS ! :D

                  Teed mulle starsi 25dol kande, toon sulle uue ämbri koju kätte.

                  Comment

                  • urmo1
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 330

                    #24
                    Re: WCOOP 5. sept

                    Sain 30 $ buy inniga satikalt pileti 109 $ nl holdem-i wcoop turnale,nii et mängin täna siis ühte eventi.

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #25
                      Re: WCOOP 5. sept

                      täna arvatavasti paljud eestlased tules, kaasaarvatud mina

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #26
                        Re: WCOOP 5. sept

                        mina ei saa ega viitsiks ka vist täna mängida, mõtlen kas üldse enam osalen WCOOP-l

                        võib-olla homme 530$ 2-päevast üritust, see kõige reaalsem.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #27
                          Re: WCOOP 5. sept

                          läksime siis, paras laulupidu on koos

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #28
                            Re: WCOOP 5. sept

                            krt oleks peaaegu maha maganud turka võtsin lahti insta ässad :D ei saanud du tho

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #29
                              Re: WCOOP 5. sept

                              krt, ma vihkan neid, imelikke sünkroniseeritud pause, stack 2920, nägin poisse, ja asjad

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #30
                                Re: WCOOP 5. sept

                                phew, esimese pausini siiski välja venitatud.

                                ;D 3140


                                Comment

                                Working...