WCOOP 4. sept

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    WCOOP 4. sept

    eilne päev oli juba peaaegu hittimisega lõppemas, täna uued võimalused:

    215$ PLO 6max
    215$ rebuy NL single draw 2-7


    ise olen PLO-le juba regatud
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: WCOOP 4. sept

    ise täna ei osale sest kumbagi mängu ei oska äkki keegi müüb osakut ?

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: WCOOP 4. sept

      Algselt postitas kivisaba
      ise täna ei osale sest kumbagi mängu ei oska äkki keegi müüb osakut ?
      +1 ;D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: WCOOP 4. sept

        kahjuks otsustasin tina kasuks, muidu oleks tahtnud tänasel 6max turnal mängida. See on parim omaha turna variant minule....


        ehk 320$sel 1R1A-l lükkan osakud müüki :)


        edu kõikidele!
        patrik, näita omahas skilli !

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: WCOOP 4. sept

          sellelt turnalt mai julge midagi müüa. kuna viimasel ajal olen omahas suht staar olnud.

          Samas pole kunagi deepstäkk omaha turnat mänginud ja eelistan pigem kui avg on kuskil 15-30bb, siis tunnen et suudan kõige rohkem väikeseid stäkke ära kasutada

          hüppan suhteliselt teadmatusesse, kuid kui keegi tahab innukalt railbirdida siis 1% kaupa võiksin ca 5% kokku ära müüa (kuid ma ei tea kas stars lubab ülekandeid sentites teha), kaasa elamise mõttes.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: WCOOP 4. sept

            Ma võtan miskitki, niipalju kui annad ühesõnaga ja lubab küll.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: WCOOP 4. sept

              ahha ilmselt kui ma patrickut railiks annaks ta kõik 5% mulle ;D ;D ;D ma toon talle valusat lakboxi railides. ..2'st 2 on kenat hitti tal olnud :D aga kahjuks mul joomatuurid täna

              Comment

              • amagan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 135

                #8
                Re: WCOOP 4. sept

                Algselt postitas ESTPatrick
                hüppan suhteliselt teadmatusesse, kuid kui keegi tahab innukalt railbirdida siis 1% kaupa võiksin ca 5% kokku ära müüa (kuid ma ei tea kas stars lubab ülekandeid sentites teha), kaasa elamise mõttes.
                1% mulle paluks

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: WCOOP 4. sept

                  kantke starsi, user endiselt: ESTPatrick, esimesed 5 saavad ja tehke siis innukalt kaasaelamist kui juba aken lahti, ei hakka nii igav mängides

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #10
                    Re: WCOOP 4. sept

                    võtan ka 1%

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: WCOOP 4. sept

                      3 õnnelikku railbirdi on oma osalused võtnud:

                      andres
                      fortune
                      amagan

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: WCOOP 4. sept

                        Toetan sind positiivse energiaga.

                        Comment

                        • HouseOfAces
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 69

                          #13
                          Re: WCOOP 4. sept

                          Neljas protsent mulle. Rahad tulevad coxswain777 arvelt.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: WCOOP 4. sept

                            Algselt postitas HouseOfAces
                            Neljas protsent mulle. Rahad tulevad coxswain777 arvelt.
                            ka olemas

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #15
                              Re: WCOOP 4. sept

                              sättisin PT Omaha paika ja avasin kõrrejoogi, nüüd peaksid ettevalmistused tehtud olema

                              Comment

                              Working...