23.08.09 turniirid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    23.08.09 turniirid

    Nonii, kes mida täna mängib`?

    proovin siin mõned piletid võtta ... tamin satikaid nagu segna .. hetkel 100$ l2inud ja tulemus on 0 :D
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: 23.08.09 turniirid - kas leits lakboxib midagi või ei?

    Quarter milli vist proovin ja foorumi turnat plaanin ka mängida, kuigi turnad ajavad suht tilti ja ROI on ikka väga suures miinuses juba.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: 23.08.09 turniirid - kas leits lakboxib midagi või ei?

      Mul ka obv miinus, aga ikkagi proovin ... kunagi ei tea millal hittida võib :D

      proovin viimase sunday milli 8 rebuy sutika .. kui ei tule siis ei tule

      200k gua 16$ 9 man satikad .. 3'st 0

      AA vs 66, turn 6 persse
      AK vs K4 ... flop 443, ******
      QQ vs JJ, turn J

      ja 3 rebuy turnat ka ..
      seal ka ala AK vs AQ ja KK vs AK kukkumised ... müstika

      Pean mingis muus toas neid turniire proovima hakkama .. ilmselge, et starsis on võimatu midag isaada .. mul ei tule 90/10 olukorrad ka ära

      99,9% tõenäosusega ei mägn ühtegi turniiri

      e2: ei mägni yhtegi .. ma ei viidsi .. 4. sunday milli satikas Kk vs QQ double rebuy obv kohe alguses ja floppi q ja bye bye ... täiesti ajuvaba

      e3: see kuu rohkem turniire va turbo takedown minu poolt ei tule ... nonsense shit

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: 23.08.09 turniirid

        PokerStarsis Warm-Up, kui seal hästi läheb siis ka Sunday Millionit ning 22:00 10,000 FPP satikat EPT Barcelonasse. Ja kui saan Merge konto enne 23:00 lahti siis seal ka väike event.

        Soovitan kõigil mängida Bodog Sunday Eventi, kus tase pask ja overlay sees. Mängiks ise ka aga ei tulnud rahad netelleri õigeks ajaks :(

        Comment

        • TheKiur
          Räme Fish
          • Jul 2009
          • 12

          #5
          Re: 23.08.09 turniirid

          Sunday 250k ja daily 30k, kui keegi aitab siis ka liigaturniiri triobetis.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: 23.08.09 turniirid

            Algselt postitas leits
            e3: see kuu rohkem turniire va turbo takedown minu poolt ei tule ... nonsense shit
            Turbo Takedowni ei tohiks toimuda see kuu.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 23.08.09 turniirid

              Kas mina olen loll või ma sain praegu PokerStarsist tünni.

              $4000 boonus maksab 250,000 FPP-d ja seega ühe FPP väärtus on 4000/250,000 = 0.016 dollarit. Sunday Warm-Upi pilet maksab 13,500 FPP-d, mis teeb selle hinnaks dollarites 13,500 x 0.016=$216. Sunday Warm-Upile otse sisseostes maksab pilet $215. Seega dollariline tünn nende poolt, enne arvasin, et kasutades FPP'sid on pileti ostmine odavam... Deem!

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #8
                Re: 23.08.09 turniirid

                Algselt postitas ranka
                Kas mina olen loll või ma sain praegu PokerStarsist tünni.

                $4000 boonus maksab 250,000 FPP-d ja seega ühe FPP väärtus on 4000/250,000 = 0.016 dollarit. Sunday Warm-Upi pilet maksab 13,500 FPP-d, mis teeb selle hinnaks dollarites 13,500 x 0.016=$216. Sunday Warm-Upile otse sisseostes maksab pilet $215. Seega dollariline tünn nende poolt, enne arvasin, et kasutades FPP'sid on pileti ostmine odavam... Deem!

                eks nad selle pealt elavadki ;D

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #9
                  Re: 23.08.09 turniirid

                  sunday quarter ikka vist ja vaatan vbolla mingeid teisi kah kõrvale.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 23.08.09 turniirid

                    Merges ka $109 turkale.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #11
                      Re: 23.08.09 turniirid

                      Trios PokkeriProd.com liiga(keegi peab ju selle ka ära mainima, või mis??)





                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: 23.08.09 turniirid

                        Kas Te turnade kõrval cashi ka lasete või keskendute ainult turnale? Mõtlesin, et see kord teen ainult quarter milli ning et liiga igav ei hakkaks võtan natukene rahalaudu ka kõrvale.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: 23.08.09 turniirid

                          kus te Bodogis seda quarter milli vms tunrat näete.. ma küll ei leia..

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: 23.08.09 turniirid

                            Algselt postitas Rage
                            kus te Bodogis seda quarter milli vms tunrat näete.. ma küll ei leia..
                            Kõik ei mängi bodogis, see on starsi 11$ turna hoopis :)

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: 23.08.09 turniirid

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kõik ei mängi bodogis, see on starsi 11$ turna hoopis :)
                              Õnneks langesin välja, praeguses turna faasis mingi tobeda flipiga välja langemine polnud õnneks eriti valus.

                              Comment

                              Working...