Kes mida, kus millal? Ise proovin vist veerand milli starsis ja teen miskeid satikaid ka kuskile.
Turniirid 02.08.2009
Collapse
X
-
Re: Turniirid 02.08.2009
Bossis €100k GTD pluss sealt veel midagi. Kui nett välja veab, siis Starsit ehk ka midagi.
-
Re: Turniirid 02.08.2009
Ohoi, mul lauas visatakse +20BB openraisesid nagu nalja ;D ja callitakse A9s taoliste kätegaAlgselt postitas rankaOPoker.com, kell 21:00 €100,000 garanteeritud, pilet €140+€10
Comment
-
Re: Turniirid 02.08.2009
Peaks ju ikka saama aga mu nimi on seal salastatud ja kahjuks ei taha oma nime välja öelda :(Algselt postitas hoss23kle kas opokeris railida teist ka saab?enne proovisin ei saand :(. Peale deposiidi tegemist ainult vist saab
Comment
-
Re: Turniirid 02.08.2009
kella 20.00 alanud 20 taala turnas Starsis tuli shaundeeb mnu paremale käele, käisin tema UTG raisest UTG+1 AQsiga üle ja jäin SB AA vastu shordiks. Siis andis Shaun mulle kaks korda duubli JT vs AK ja QT vs Q4s.
Mul on seal mingi nõme suvaline nimi, saadan sulle PMiga
Comment
Comment