Turniirid 02.08.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #1

    Turniirid 02.08.2009

    Kes mida, kus millal? Ise proovin vist veerand milli starsis ja teen miskeid satikaid ka kuskile.
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2
    Re: Turniirid 02.08.2009

    Bossis €100k GTD pluss sealt veel midagi. Kui nett välja veab, siis Starsit ehk ka midagi.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: Turniirid 02.08.2009

      vast teeb daily 30k ja kui satikas toob siis ka daily 80k sunday special

      Comment

      • blazkuh
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 400

        #4
        Re: Turniirid 02.08.2009

        Veerand millile sain kohe esimeselt 70FPP satikalt pileti, aga ei viitsi öösel mängida ja teen hoopis 11$ 20k gtd turbot. 3.30$ rebuy võtan ka ette.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: Turniirid 02.08.2009

          fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
          rsk 5 satikat läks ennem kui pileti sai krt final table tuleb or gtfo rsk

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Turniirid 02.08.2009

            OPoker.com, kell 21:00 €100,000 garanteeritud, pilet €140+€10

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: Turniirid 02.08.2009

              Ilmselt 10+1 rebuyd, 200k gua, 1/4 million ... ja shot nl50

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #8
                Re: Turniirid 02.08.2009

                Algselt postitas ranka
                OPoker.com, kell 21:00 €100,000 garanteeritud, pilet €140+€10
                Ohoi, mul lauas visatakse +20BB openraisesid nagu nalja ;D ja callitakse A9s taoliste kätega

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Turniirid 02.08.2009

                  Algselt postitas muruntau
                  Ohoi, mul lauas visatakse +20BB openraisesid nagu nalja ;D ja callitakse A9s taoliste kätega
                  OPoker.com on nuts :)

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #10
                    Re: Turniirid 02.08.2009

                    kle kas opokeris railida teist ka saab?enne proovisin ei saand :(. Peale deposiidi tegemist ainult vist saab

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Turniirid 02.08.2009

                      Algselt postitas hoss23
                      kle kas opokeris railida teist ka saab?enne proovisin ei saand :(. Peale deposiidi tegemist ainult vist saab
                      Peaks ju ikka saama aga mu nimi on seal salastatud ja kahjuks ei taha oma nime välja öelda :(

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: Turniirid 02.08.2009

                        kella 20.00 alanud 20 taala turnas Starsis tuli shaundeeb mnu paremale käele, käisin tema UTG raisest UTG+1 AQsiga üle ja jäin SB AA vastu shordiks. Siis andis Shaun mulle kaks korda duubli JT vs AK ja QT vs Q4s.

                        Mul on seal mingi nõme suvaline nimi, saadan sulle PMiga

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: Turniirid 02.08.2009

                          mängin UvsPokeris 50K€ guar. bi 100€.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #14
                            Re: Turniirid 02.08.2009

                            njaa daily 30k suutsin ära bustida ja paremad käed tulid kh täpselt niimodi et nägin ja siis tuli disconnect ...

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #15
                              Re: Turniirid 02.08.2009

                              fuck this shit daily 80k sunday specialil sain mõnusalt set over set gg
                              no more today

                              Comment

                              Working...