Tiksun veerandmillil, teen rämedaid suckoute kõik vihkavad mind ja ise olen jumala maaaaaaani täis. Pole võimalik mängida, nädalaalguses donkasin kusagilt satikalt pileti täna jõuan koju mingi tite sünnipäevalt kus issid ennast täis tõmbasid ja vaatan, mingi turna tiksub, mina duubel-duubel-duyubel-sucout-suckout-sucout-bläää ei ole hea olla....55$ mulle piisab vist tuttu ära...
Triobetis proovisin eile teha 100k gtd satikat ja jäi 20 kohta puudu piletist... muidu seal 100k gtd võtab osa kuskil 1000-1200 inimest ja 130 saavad rahadesse. Satikas maksis 8 euri ja 100k gtd turna ise 50+5 euri.
Comment