turniirid 19.07

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    turniirid 19.07

    Kui keegi viitsib veel täna veel kaineks saada, siis andke teada kes, kus, mis.

    Enda põhilaksuks jääb Boss võrgu €100k GTD, kuhu mingi päev satikaga pileti sain.
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #2
    Re: turniirid 19.07

    Muru, mis sa tahad öelda, et sa ise oled kaineks saanud juba või ???

    Comment

    • timukasr
      Vana Tegija
      • Nov 2008
      • 1099

      #3
      Re: turniirid 19.07

      Täna guinessi rekord turnad igal pool.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: turniirid 19.07

        Hoss, õhtuks peaks ikka saama.

        Ja kuidas milf ka oli ;D

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: turniirid 19.07

          lol milf. hoss midagi pajatas jah. :D

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: turniirid 19.07

            Millf oli norm aga ega eriti lähedalt ma teda maitsta ei saanudki.Mees oli kodus tal :)

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #7
              Re: turniirid 19.07

              Algselt postitas hoss23
              Millf oli norm aga ega eriti lähedalt ma teda maitsta ei saanudki.Mees oli kodus tal :)
              et siis said bad beadi ..

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #8
                Re: turniirid 19.07

                Just täpselt.Ja praegugi veel jumala tiltis...

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: turniirid 19.07

                  ;D

                  See peaks laudades doomswitchi mõneks ajaks maha võtma ;D

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #10
                    Re: turniirid 19.07

                    hetkel küll mingit doomswitshi maha ei ole võtnud.profit -34 daala :)

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: turniirid 19.07

                      Sain veel sateliidilt FTP double deuces turniirile ka pileti, seega mängin nii maailmarekordi turniiri, kui ka seda.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #12
                        Re: turniirid 19.07

                        Lasen ka seda PS maailmarekordit ja veel hakkab Absolutes kl 10 freekas, kus kaks paketti english openile väärtusega 7k$ each.Äkki jobistan :)

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #13
                          Re: turniirid 19.07

                          Ohhoi kui jõhker luckbox on Bossi €100k peale tulnud. Ma olen turna chipleader 27001 stäkiga, keskmine 7114 hetkel.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #14
                            Re: turniirid 19.07

                            Teen Starsis satikat WSOOPi 5 septi eventile FPP-de eest

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #15
                              Re: turniirid 19.07

                              Go Go Muru. Kuigi mul seda bossi softi pole, hoian sulle pöialt. Ja uptate ka vahepeal seisu. Mul Starsi 20k-l (5+0,5) stäkk 12,2k.Lehe jooks alla igasuguse arvestuse ja skill lihtsalt puudub ;D

                              Comment

                              Working...