Live turniirisari Tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #106
    Re: Live turniirisari Tartus.

    Algselt postitas reggie
    Toimus väga kummaline mäng 25 mängija osavõtul. Esimese kahe leveliga lahkus 7 mängijat. Finaallauas oli AA,KK,AA korraga all in ja parim käsi oli kindlasti turniiri võitjal Paavol;ma olen kindel, et enamus teist JJristid;kunagi käes ei ole turniiril hoidnud. Ühtlasi vabandan segaduse pärast. Õhtuks panen ka uue tabeli ja järgmise mängu info.
    sohk! nõuan turniiri uuesti mängimist! minu võttis ka paavo nelikuga välja, näitas käest ainult ühte lehte, tõenäoliselt oli viisik...

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #107
      Re: Live turniirisari Tartus.

      haahe
      no ma suutsin juba 3ndal käel saada AA , vastu tuli 99, hoolimata deepstackist, ei suutnud ma ässasid flopil maha panna, peale tema suurt raiset....oli loogiline, et sellisel laual midagi muuga ta ei raisi, kui setiga...aga ju ma olen siis donkcaller ;D
      siis jäi 19 chippi alles ja venitasin seal 15minta

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #108
        Re: Live turniirisari Tartus.

        Algselt postitas hotcocacola
        haahe
        no ma suutsin juba 3ndal käel saada AA , vastu tuli 99, hoolimata deepstackist, ei suutnud ma ässasid flopil maha panna, peale tema suurt raiset....oli loogiline, et sellisel laual midagi muuga ta ei raisi, kui setiga...aga ju ma olen siis donkcaller ;D
        siis jäi 19 chippi alles ja venitasin seal 15minta
        Mmmmmmmmmm
        Seda oli väga huvitav teada. Äkki peatud lähemalt veel seitsmendal minutil sellest 15st? Ja siis veel 9.30 huvitaks mind ka täpsemalt...

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #109
          Re: Live turniirisari Tartus.

          siis ma foldisin

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #110
            Re: Live turniirisari Tartus.

            A

            Comment

            • pafka666
              IP Olümspi
              • Jul 2009
              • 429

              #111
              Re: Live turniirisari Tartus.

              tra tõmbasin varrukast jah vale kaardi nii et trehvas kaks JJ . Runnari vastu oli tegelt kuusik ;D aga ta ei uskunud mind lõpuni... :P

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #112
                Re: Live turniirisari Tartus.

                palju sul üldse poisse kokku oli?:D HU-s said minu vastu kah poisid:D

                Comment

                • faronel
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 228

                  #113
                  Re: Live turniirisari Tartus.

                  Sel turnal suht kõigil jooksid käed vahepeal.
                  Ma loomulikult sarnaselt Raiksile (Hotcoca) tegin donkmove'i. Teadsin, et preflop min. raise - re-reraise minu re-raise'i peale tähendas monstrit, aga ma lihtsalt ei viska TT käest ära ja push'in allin teadmisega, et 20-80 olen taga. :D
                  Keegi oleks pidanud minust haarama ja panema,et "mis teed, viska maha". :D

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #114
                    Re: Live turniirisari Tartus.

                    Järgmine mäng toimub ikka samas kohas 3. augustil kell 19.00 mänguks NLH terminaator, buy in 225, skalbi väärtus 50 krooni. Kohale paluks tulla kell 18.30.
                    Kas omaha huvilisi oleks, äkki õnnestuks ühe mängu ka teist liiki teha või pole mõtet?

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #115
                      Re: Live turniirisari Tartus.

                      kindlasti ootaks omaha turkat, teeks ntx 10-ndal omaha.

                      Comment

                      • groams
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 683

                        #116
                        Re: Live turniirisari Tartus.

                        Algselt postitas reggie
                        Järgmine mäng toimub ikka samas kohas 3. augustil kell 19.00 mänguks NLH terminaator, buy in 225, skalbi väärtus 50 krooni. Kohale paluks tulla kell 18.30.
                        Kas omaha huvilisi oleks, äkki õnnestuks ühe mängu ka teist liiki teha või pole mõtet?
                        Ei poolda omahat, kuna ma ei oska seda.
                        Aga samas, mul random, ma võin ka mitte mängima tulla, sest ma suckin live pokkeris anyhow.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #117
                          Re: Live turniirisari Tartus.

                          kusjuures ma lootsin ka, et tulevad eri turniirid, Fullring, 6max, omaha, termikas, HU jne

                          Comment

                          • groams
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 683

                            #118
                            Re: Live turniirisari Tartus.

                            Algselt postitas hotcocacola
                            kusjuures ma lootsin ka, et tulevad eri turniirid, Fullring, 6max, omaha, termikas, HU jne

                            Aind minu arvamus, aga formaadist suva, nagu kas 6max v HU oleks nõus mängima, aga peaasi et mänguks oleks NL Holdem, ma nii donk lihtsalt.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #119
                              Re: Live turniirisari Tartus.

                              Algselt postitas groams

                              Aind minu arvamus, aga formaadist suva, nagu kas 6max v HU oleks nõus mängima, aga peaasi et mänguks oleks NL Holdem, ma nii donk lihtsalt.
                              pohhui ... omahas on alati palju oddse suckoutimiseks

                              Comment

                              • groams
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 683

                                #120
                                Re: Live turniirisari Tartus.

                                Algselt postitas leits
                                pohhui ... omahas on alati palju oddse suckoutimiseks
                                Ei tajund

                                Comment

                                Working...