Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #61
    Re: 650$ satikas WSOPle

    64 alles 650$ kindel ehk nüüd saab hand for hand puhkust

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #62
      Re: 650$ satikas WSOPle

      34,8k
      lükkasin allinn QJ-ga kui ainus moove mis paistab töötavat praegu

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #63
        Re: 650$ satikas WSOPle

        Laud muidu päris hea, suur stack enne ESTPatrickut, ülejäänud on kõik sellised, keda saab foldima panna any twoga

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: 650$ satikas WSOPle

          PLEASE ONE TIME!

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #65
            Re: 650$ satikas WSOPle

            sain btn AA, koguaeg on mingid allinn raisid ja nüüd sain ainult blinde

            35,8k

            62 alles, ma 31. aga vahed väga väiksed

            48. koht 26818

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #66
              Re: 650$ satikas WSOPle

              Näha on, et rahval on püxid pissised, Patricku stack pole eriti kasvanud, kuid koht on 32 out of 62, kõik aina kahanevad

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: 650$ satikas WSOPle

                Selliste satikate bubble on RÄIGE ja tõesti peavad olema raudnärvi või väga suur stäkk, et bubble stressivabalt üle elada. Sunday Milli satikatel on bubble juba räige, bubble poisiks jäämine == lifetilt, ma ei tahaks mõeldagi, mis siin saaks, kui ma bubblesse jääks ja loodan, et ESTPatrick sinna ei jää.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #68
                  Re: 650$ satikas WSOPle

                  58 alles, ma 45. Vahed üliväikesed (31. koht on 37k ja 49. koht 26,7k)

                  enamasti ongi nii, kui mul käsi siis pole neil ja vastupidi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: 650$ satikas WSOPle

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    58 alles, ma 36.

                    enamasti ongi nii, kui mul käsi siis pole neil ja vastupidi
                    Rahu, ainult rahu!

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #70
                      Re: 650$ satikas WSOPle

                      55 alles, ma ilus 40

                      sain sb peale foldituna A3 sisse lükata ja õnneks bb foldis 32k stäkk

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: 650$ satikas WSOPle

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        55 alles, ma ilus 40

                        sain sb peale foldituna A3 sisse lükata ja õnneks bb foldis 32k stäkk
                        WOW! Tundub, et vormistamise värk!!! Ei tohi eksida, ei tohi aga vastasevad peavad! Tra see on fucking supper uudis, ma ei ole mitte kunagi olnud suurem spordi fän, kaasaelaja ega pöidlahoidja aga täna on erand ja pole elus niiviisi pöialt hoidnud, kui täna!

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #72
                          Re: 650$ satikas WSOPle

                          hoia tugevalt

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #73
                            Re: 650$ satikas WSOPle

                            Vormistamisest on asi kaugel, liiga palju foldid, oled juba kohe väikeste hulgas, sest väixed shovevad nagunii , kuid keegi ei calli.

                            Kõrvaltvaatajana on ka praegu siuke tunne, et iga fold avamata potis on -EV.

                            Patricku M on pmst 3 ning 49 out of 54 juba. Suur stack värdjas avab ka pidevalt enne Patricku, tundub, et tuleb flip võtta peagi?

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #74
                              Re: 650$ satikas WSOPle

                              54 alles ma kõigun 48+-3, täiesti carddead olnud olukordades kus oleks kaarti vaja

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #75
                                Re: 650$ satikas WSOPle

                                no neid avamata potte ei ole eriti palju enam, ja big stäkk paneb 1/2 minu stäkki standard raise või rohkemgi ja ei ole midagi teha kui sul 47

                                Comment

                                Working...