Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #286
    Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

    Nüüd ongi olemas. Aga 3. koht on hea töö - palju õnne!

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #287
      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

      jah, midagi teha ei olnud eriti. top ja bottom vs top2. samas praegu mängin 5$ 2R1A turnat ja just saan rahadesse, suht deep turna aga olen alla avg natukene, mul 41k, avg 45k

      Comment

      • Toomasl
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 258

        #288
        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

        krdi 5. koht ja 1100$ jäi laeks, ei õnnistatud lehtedega final tables.

        Comment

        • peokuningas
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 444

          #289
          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

          Damit, eriti palju ei jäänud paketist puudu Bodogis.
          167 osalejat. Esimesele pakett. Jäin finaallaua bubbleks, kui esmalt CL-na jooksin reaga masti otsa (riveris nuppe) ja lõpus olin miski 3-4 koha stackiga. CL raises, miski minust suurem vend pani otsa. Ma AKo-ga nupud sisse. CL fold ja teine tüüp mõtles välja, et 55-ga tuleks siin ikka callida. Flop A5x ja sisuliselt dead. Turn ja river abi ei toonud ja out. Järgmine aasta ehk.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #290
            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

            Algselt postitas peokuningas
            Damit, eriti palju ei jäänud paketist puudu Bodogis.
            167 osalejat. Esimesele pakett. Jäin finaallaua bubbleks, kui esmalt CL-na jooksin reaga masti otsa (riveris nuppe) ja lõpus olin miski 3-4 koha stackiga. CL raises, miski minust suurem vend pani otsa. Ma AKo-ga nupud sisse. CL fold ja teine tüüp mõtles välja, et 55-ga tuleks siin ikka callida. Flop A5x ja sisuliselt dead. Turn ja river abi ei toonud ja out. Järgmine aasta ehk.
            ebajopp, starsis see P samas veel kord 25pck gtd

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

              Algselt postitas ESTPatrick
              ebajopp, starsis see P samas veel kord 25pck gtd
              See juba eestlaste jaoks liiga kiire ja liiga vähe aega reageerimiseks IMO

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #292
                Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                Algselt postitas ranka
                See juba eestlaste jaoks liiga kiire ja liiga vähe aega reageerimiseks IMO
                võimalik

                Comment

                • Johnny Jazz
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 336

                  #293
                  Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                  Algselt postitas ranka
                  See juba eestlaste jaoks liiga kiire ja liiga vähe aega reageerimiseks IMO
                  Suure tõenäosusega nii on tõepoolest, kuid $W sellegipoolest mööda külgi maha ei jookse - field tõotab imo taaskord väga soft tulla seoses igasuguste viimase hetke õnneotsijatega.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                    Algselt postitas Johnny Jazz
                    Suure tõenäosusega nii on tõepoolest, kuid $W sellegipoolest mööda külgi maha ei jookse - field tõotab imo taaskord väga soft tulla seoses igasuguste viimase hetke õnneotsijatega.
                    100k VPP-d on ikkagi väga suur kiusatus, sest see tähendaks mulle $3000 või $4000 ekstra doltsi, mis kataks 100%-liselt WSOP reisikulud.

                    Comment

                    Working...