Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #256
    Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

    ma olen ka täna platsis, aitab edasi lükkamisest, režiim ka korralikult paigas, kui peaks kaugemale jõudma :D

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #257
      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

      paneme paketid kehtima

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #258
        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

        kloun7 oli ka nimekirjas, rohkem eestlasi ei märganud

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #259
          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

          ranka. miks sa 93 all in läksid ja võitsid ka veel? ???

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

            Algselt postitas KeRRRt
            ranka. miks sa 93 all in läksid ja võitsid ka veel? ???
            Vastuse leiad: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg59946

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #261
              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

              Algselt postitas ESTPatrick
              kloun7 oli ka nimekirjas, rohkem eestlasi ei märganud
              Sa täitsid vahepeal luckboxi ma kuulsin, ega nüüd peab ära tulema kah:D. Dai poh kui ei tule.

              Edit: must vasakul istub justforfunds aka Nolan isiklikult 8)

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #262
                Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                Terve turna suht carddead, vahepeal sai nolaniga müratud bvb, ta oli mu vasakul käel. Lõpuks sain KK ning 2 calli obv vastas AA ja KQs, 1 outi ei tahtnud tulla ja out :(. Egas midagi lendan cashi taguma.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #263
                  Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                  väljas, algusest peale oli väga hea laud, sain alguse carddeadi järel vahepeal 1,5-2x avg stäki peale siis sain QQ vs set ja pärast seda korra bluffraisisin üht tüüpi kes mulle koguaeg donkbettis openendediga ja sumistasin kokku.

                  lõpuks tõi surma kui squeeze allinn panin K2-ga (keskel oli 35% minu stäkist ja minu raise oli miski 8-9x), teadsin et esimene raiser on tight foldija kuid squeezitaval obv QQ võtta ja kuigi sain auku ostu lisaks, kokku ei tõmmanud

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #264
                    Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                    järgmine nädal jälle :D, siis see 370 bi-ga 200 package guaranteed kah.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                      Algselt postitas Fortune
                      järgmine nädal jälle :D, siis see 370 bi-ga 200 package guaranteed kah.
                      I am there; Kuigi ütlen ausalt ära, et Vegasesse eriti isu ei ole minna :( Kui isegi paketi saaks, siis peaks tegema kildu ja olema terve reisi kaine :)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #266
                        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                        Algselt postitas ranka
                        I am there; Kuigi ütlen ausalt ära, et Vegasesse eriti isu ei ole minna :( Kui isegi paketi saaks, siis peaks tegema kildu ja olema terve reisi kaine :)
                        thats not funny

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #267
                          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                          Algselt postitas leits
                          thats not funny
                          Aga kust sa tead? Oled olnud mõnel väljamaa reisil kaine? Kui ei ole, siis tuleb proovida järgi, oleks uus kogemus või nii :)

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #268
                            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                            karm katse

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #269
                              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                              Algselt postitas ranka
                              I am there; Kuigi ütlen ausalt ära, et Vegasesse eriti isu ei ole minna :( Kui isegi paketi saaks, siis peaks tegema kildu ja olema terve reisi kaine :)
                              ega ma ise olen ka raha peal väljas, eelkõige vanuse pärast.

                              Comment

                              • akristjan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 406

                                #270
                                Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                                heh,, usa kasiinodes alko tasuta .... ma teex rankaga prop beti kohe!!

                                Comment

                                Working...