*** COOLBET OPEN TALLINN (2025) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #31
    Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hakka vabast tahtest maski kandma!

    Igatahes, kel huvi, siis täna kell 21 toimub esimene netietapp. Osalutasu 5 eurot, re-entry periood ja regamine avatud 1 tund ja 7 minutit (esimesed kaheksa taset), algstäkk 5000, unlimited re-entry (ka 5000 stäkk), kuid add-on, mis maksab samuti 5 eurot, annab 20 000.

    Seega, kel huvi, siis tundub nobrainer regada viimasel minutil ja teha addon. Annab 25 000 märki ja algab tase üheksa, mis tähendab 150/300 blainde ja antet 24 ehk 83BB stäkki.
    Lugesin,et valitsus tahab hakata integreerima AI-d inimeste pangatehingute töötlusse,et privaatsusega kööga nagunii

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

      China.ee on varsti.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #33
        Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        China.ee on varsti.
        Salamaleikum

        China.co ütleb google.
        Last edited by Söönlusikast; 01.07.25, 18:54.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #34
          Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

          Minul on privaatsus juba ära kadunud ja juba mõtlen et kuskil turnale jooma minna imidžile halb, keskmiselt aasta läbi palju ei joogi aga live turna rahvas näeb et ma 24/7 tahtmas... aga ilma on nagu rämedalt igav seda holdemit tiksuda seal.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #35
            Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Minul on privaatsus juba ära kadunud ja juba mõtlen et kuskil turnale jooma minna imidžile halb, keskmiselt aasta läbi palju ei joogi aga live turna rahvas näeb et ma 24/7 tahtmas... aga ilma on nagu rämedalt igav seda holdemit tiksuda seal.
            Vabandused,vabandused??

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #36
              Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Vabandused,vabandused??
              Raisk lähen järgmised korrad kainena!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Lugesin,et valitsus tahab hakata integreerima AI-d inimeste pangatehingute töötlusse,et privaatsusega kööga nagunii
                Õiguskantsler Ülle Madise uuris kahtlust, et mõnel riigiasutusel on täitmisregistri kaudu ebaseaduslik juurdepääs pangasaladusele, sh pangakonto väljavõtetele. Kahtlustus osutus tõeks.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #38
                  Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

                  Nüüd teeme kõik ühe "määä" ja jätkame salafoorumis kui veel midagi öelda. Muuseas,kui kedagi salalugejaid triggerdab "määä" -ma 2 covidi süsti teinud ja lapsele kõik vaktsiinid teinud ning varro vooglaiu pilti seina peal pole-natuke juhe nüüd koos jah???

                  Edit
                  Kandsin maski ka
                  Last edited by Söönlusikast; 01.07.25, 20:44.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #39
                    Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Nüüd teeme kõik ühe "määä" ja jätkame salafoorumis kui veel midagi öelda. Muuseas,kui kedagi salalugejaid triggerdab "määä" -ma 2 covidi süsti teinud ja lapsele kõik vaktsiinid teinud ning varro vooglaiu pilti seina peal pole-natuke juhe nüüd koos jah???

                    Edit
                    Kandsin maski ka
                    Ma pakuks et ma vaktsiinist oma fibromüalgia saingi, ega valida ei antud, kas teed ära ja töötad edasi või adios, oleks rahaline seis veidi parem olnud siis oleks kodus pokkerit mänginud aga too aeg ei mänginud eriti, tööl oleksin hetkel sitema koha peal ka, kuna too aeg sain kõvasti areneda

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #40
                      Re: *** COOLBET OPEN TALLINN (2024) ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ma pakuks et ma vaktsiinist oma fibromüalgia saingi, ega valida ei antud, kas teed ära ja töötad edasi või adios, oleks rahaline seis veidi parem olnud siis oleks kodus pokkerit mänginud aga too aeg ei mänginud eriti, tööl oleksin hetkel sitema koha peal ka, kuna too aeg sain kõvasti areneda
                      Ma usun kõiki vaxi kõrvaltoimeid,aga olles suhtes olnud 10+a võtan seda vaxi süüdistamist natuke leebemalt. Kui naisel kohvitass läheb kummuli-mina süüdi,sest olin vales asendis. Kui naisel läheb katki miski,mina süüdi,sest olen lihtsalt . Kui naine vihane-kes küll süüdi jne

                      Comment

                      Working...