USA live pokkeri maksud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    USA live pokkeri maksud

    Mis keiss selle maksuteemaga seal siis täpselt on meie jaoks?

    1) Automaatselt võetakse 30% $10K+ turniirihittide puhul, right? Miks 30%, Eestis ju tulumaks 20%? Kuhu see raha läheb, USA riik lampi maksustab eestlasi ja siia see maksuraha ei jõua?

    2) Olen kuulnud, et kunagi oli mingi süsteem selle 30% tagasisaamiseks, suurem hit siis palkad USA-s advokaadi vms. Mis stoori sellega?
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: USA live pokkeri maksud

    Ehk leiad siit vastuse.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: USA live pokkeri maksud

      tl;dr

      cliffs?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: USA live pokkeri maksud

        Turnadel võetakse 30% ära, kui su profit on vähemalt 5000$+.
        Raha läheb USA-le, mitte Eestile.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #5
          Re: USA live pokkeri maksud

          Miks siis mängijate poolt makstav maks riigiti erineb? Näiteks see belglane see aasta MEFTs ei pidanud midagi maksma.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #6
            Re: USA live pokkeri maksud

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Miks siis mängijate poolt makstav maks riigiti erineb? Näiteks see belglane see aasta MEFTs ei pidanud midagi maksma.
            Panen puusalt aga osadel riikidel(näit. Belgia 0% , Taani 45%(?) jne) on USAga diil/leping vms ja selle olemasolul maksustatakse vastava riigi % järgi.
            Teistel riikidel(näit Eesti) seda pole ja Onu Sam võtab ühe vitsaga siis 30% endale.
            USA enda kodanikud maksavad vastavalt oma osariigi %-le, mis on ka erinev.

            Comment

            Working...