Teine kodu kodumänguks:)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: Teine kodu kodumänguks:)

    Oma sõpruskonnaga oleks mõttetu - saab kodus ka mängitud, pohh kas korralik laud või mitte. Sellisel kohal oleks just siis mõtet kui iga suvaline vend võib kohale tulla ja rahakoti lauda tuua.

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #17
      Re: Teine kodu kodumänguks:)

      Algselt postitas Codecci
      Sellisel kohal oleks just siis mõtet kui iga suvaline vend võib kohale tulla ja rahakoti lauda tuua.
      sellised kohad on täitsa olemas - park ja classic :)

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #18
        Re: Teine kodu kodumänguks:)

        pargis vist min sisseost 3000? see koht olekski rohkem mõeldud neile, kes üle viiesaja ei taha korraga välja käia. Või saab kusagil kasiinos ka mängida nt 500 eegu eest ja mitte shortstäkki?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Teine kodu kodumänguks:)

          Algselt postitas runnar
          sellised kohad on täitsa olemas - park ja classic :)
          >:(

          Comment

          • kvaliteet
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 122

            #20
            Re: Teine kodu kodumänguks:)

            Ma arvan, et siis peaks kombineerima nendesse ruumidesse lihtsalt mingi kaardi või mänguklubi. Et oleks võimalik mängida pokkerit, bridži, malet ja muid kaardimänge.

            Comment

            • runnar
              Grinder
              • Oct 2008
              • 740

              #21
              Re: Teine kodu kodumänguks:)

              Algselt postitas muruntau
              pargis vist min sisseost 3000? see koht olekski rohkem mõeldud neile, kes üle viiesaja ei taha korraga välja käia. Või saab kusagil kasiinos ka mängida nt 500 eegu eest ja mitte shortstäkki?
              pargis pühapäeviti vist 10/10 cash ja 500 min buyin

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #22
                Re: Teine kodu kodumänguks:)

                Lambi tüüpide vastu saab jah kasiinodes mängida. Samas saaksid ruumi võtta näiteks siinse foorumi kasutajad, kes ei pruugi muidu väljaspool foorumit kokku puutuda, kui nad selles eelnevalt ise kokku lepivad.
                Kui õhtuks ruum võtta, võib seal ükstapuha mis mängu mängida: pokkerit, bridge'i, malet jne. Selles mõttes sihtgrupp piiratud ei oleks, kuid tõenäoliselt vajab male vähem eraldi mängutuba kui pokker.
                Kohta annaks paljudel erinevatel viisidel arendada millekski enamaks kui lihtsalt paariks toaks laudade ja toolidega. Koguda kasvõi näiteks pokkerialast kirjandust ja mingeid muid lisategevusi pakkuda jne jne (noortekeskuse asemel siis pigem pokkerikeskus :D )
                Peamine sihtgupp oleks ikkagi regulaarsed kodumängu tegijad, kes ei käi koos niivõrd üksteise arvelt teenimise pärast vaid lihtsalt lõbusa seltskondliku tegevuse pärast. Sellisel juhul saab määravaks teguriks juba ka mugavus ja kui palju see tegevus mõjutab teisi (korraldajate elukaaslaseid näiteks:D)
                Alguses oleks pakkunud, et sellised seltskondi (nagu me ise) on ikka rohkem aga kui mõelda siis tõepoolest vist pokker vanemate (30-40...) inimeste seas Eestis veel levinud ei ole. Ja väga noored on vb rohkem huvitatud ikkagi sellest va rahateenimisest pokkeriga.
                Hetkeseis majanduses küll mingi eriline faktor ei tohiks olla. Pigem just hea aeg, kuna kohtade üürid ja kõik muud hinnad on madalad ja valikuvõimalus suur. Jääb ikkagi peamine küsimus, kas leiduks tallinnas piisavalt huvilisi ja siiani vastukaja põhjal, neid just vägapalju ei tundu olevat:)


                Comment

                • lenin
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 133

                  #23
                  Re: Teine kodu kodumänguks:)

                  no malet võib suvalises pubis vabalt mängida.

                  a huvitav kas pokkerit võib? Et võtaks laua ja mängiks. Või on see keelatud?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #24
                    Re: Teine kodu kodumänguks:)

                    Algselt postitas lenin
                    no malet võib suvalises pubis vabalt mängida.

                    a huvitav kas pokkerit võib? Et võtaks laua ja mängiks. Või on see keelatud?
                    Midagi seadusevastast otseselt ei ole, aga Eesti pubides tihti see juhtidele ei meeldi.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #25
                      Re: Teine kodu kodumänguks:)

                      Algselt postitas lenin
                      no malet võib suvalises pubis vabalt mängida.

                      a huvitav kas pokkerit võib? Et võtaks laua ja mängiks. Või on see keelatud?

                      lost continendis tallinnas igatahes mul tuttavad päris tihti mängivad, õlu kõrvale jne
                      pole siiamaani keegi midagi õelnud.

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #26
                        Re: Teine kodu kodumänguks:)

                        nii üllalt kui see ka ei kõla, et: "keegi ei käi seal rahateenimise eesmärgil vaid selleks, et lõbusalt aega veeta" - riigimeestele see jutt ei mõju ning selliste rahaliste mängude korraldamine juba sellise mastaabigagi on igatahes seadusevastane ilma vastava loata :(

                        Comment

                        • SamGold
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 302

                          #27
                          Re: Teine kodu kodumänguks:)

                          Algselt postitas leho57
                          nii üllalt kui see ka ei kõla, et: "keegi ei käi seal rahateenimise eesmärgil vaid selleks, et lõbusalt aega veeta" - riigimeestele see jutt ei mõju ning selliste rahaliste mängude korraldamine juba sellise mastaabigagi on igatahes seadusevastane ilma vastava loata :(
                          Raha peale mängude korraldamine on seadusevastane, kaardimänguvarustuse rent ei ole. Kui nüüd see inimene/seltskond, kes ruumi ja varustuse rendib, otsustab seal korraldada raha peale mängu, on jah see seadusega vastuolus samamoodi nagu raha peale pokkeri mängimine pubides või kodus. (Tõenöoliselt oleks seda aga väga raske tõestada, et nad seal omavahel just raha peale mängivad.)
                          Aga jah ettevõtmine ise oleks kindlasti vastavalt reguleeritud ja paika pandud nii, et millegi seadusevastasega tegemist ei oleks:)

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #28
                            Re: Teine kodu kodumänguks:)

                            Algselt postitas lenin
                            no malet võib suvalises pubis vabalt mängida.

                            a huvitav kas pokkerit võib? Et võtaks laua ja mängiks. Või on see keelatud?
                            Mul sõpradega minevikus on paaris kohas kästud lõpetada pokkeri tagumine. Aga viimasel ajal ei ole juhtunud isegi on vahetatud meile väikseid rahatähti ja antud kaardid kah veel :P

                            Comment

                            Working...