Jah!
Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Collapse
X
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Räigelt sitt olukord, kus õige oleks callida, aga peab foldima lihtsalt.
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Bankroll paar milli oleks siis easy call ju , aga kui raha hüpped higistama panevad siis easy fold :)
Comment
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
/threadAlgselt postitas KristjanLaas Vaata postitustRäigelt sitt olukord, kus õige oleks callida, aga peab foldima lihtsalt.
Comment
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
+1Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitustRäigelt sitt olukord, kus õige oleks callida, aga peab foldima lihtsalt.
oleks muru katnud teda veel lisaks 1M-ga(+1,9m siis 0,9 asemel)) oleks call tulnud(yep, oleks-poleks).
mul tõsiselt hakkasid peopesad higistama sel hetkel.
Comment
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Kui sobib siis nii:Algselt postitas pastilaa Vaata postitustpange keegi link käele ka - ma (ja usun on teisigi) ei näinud seda
Mike McDonald raised to 125,000 on the button with A
K
, Madis Muur three-bet to 310,000 out of the small blind with Q
Q
, and McDonald responded with a four-bet to 700,000.
Muur wasn't backing down with the third-best pair in hold'em, however, and the Estonian slid out a five-bet of 1.275 million. McDonald tanked for about a minute, then moved all in for 6.73 million.
Muur looked like he was going to be sick. After 30 seconds he started talking to himself, then looked over at McDonald, who was staring straight ahead.
After a little over two minutes, the Estonian folded his hand face up, and McDonald slid his cards into the muck.
Comment
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Pole küll suurem asi turniirimängija, kuid ma ise arvan, et viga tehti 5beti panuse suuruse valikul.
4bet tuli mcdonaldi poolt 700k - müüri 5bet 1.275m. Ma arvan, et oleks võinud ~1.5mill panna.
Eks muru jõuab kirjutada veel, mis ta sel hetkel mõtles. Sellise prizepooli juures on obv esimesed mõtted payoudil ja usun, et samas olukorras oleks crying foldi samamoodi teinud. Võimatu on panna ennast muru asemele, et mis ise teinud oleks, vb oleks juba 4betile flattinud ja teinud veel suurema vea... Raske....
Aga lõpptulemus on ju siiski supper, nice job muru ! :)
Comment
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Kle millest me räägime. stakid olid põrke hetkel mingi 7,7,4,3...milkut peale seda mingi 8.6,4,3...
fold on väga ok. Ainult kripeldab see, et pm keeras muru qq blufiks
huvitav kui muru oleks 4betti callinud ja tänavad riverini callinud-palju stakki oleks järgi jäänud?
a la 222 boardil kõik tänavad aa vastuLast edited by privador; 14.01.14, 13:38.
Comment
-
Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?
Valueraises, sai otsa, pani maha. Next hand please. Seal ikka väga palju rohkem arutamist väärt käsi imo.
Comment
Comment