WSOP 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1

    WSOP 2013

    Kellel plaanis sellel suvel Vegases aega veeta?

    Ise koos sõbraga 12-21 juuni, kui keegi seal, andke teada, joome purju.
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2
    Re: WSOP 2013

    imre, coca, mauri pidid seal olema. purju joob end vast ainult viimane. olla see nv postitantsu osavalt teinud.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: WSOP 2013

      Vegases mingeid häid minigolfiradu on?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: WSOP 2013

        Kenasti läheb Apollol, kui saab iga suvi kuude kaupe ringi sõita

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: WSOP 2013

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Kenasti läheb Apollol, kui saab iga suvi kuude kaupe ringi sõita
          Priva, kui sa veel näeksid, mis highrollerielu ta seal elab. Apollol läheb vist liigagi hästi :).

          Mauri ja Rikard liiguvad LVsse juuni lõpus ja naasevad juuli keskel.
          Ise 14jun-02jul, aga mul on plaan trippi pikendada (selgub kohapeal).


          Rigged, miks sa nii lühikeseks ajaks LVsse lähed? Või peale Vegase liigud mõnda teise USA linna?
          Kui hotelli pole veel bookinud, siis esimene kord ööbi kindlasti Stripil (LV kesklinnas) ning kui võimalus, võta tuba vaatega Stripile!
          Last edited by hotcocacola; 03.06.13, 22:19.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: WSOP 2013

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Priva, kui sa veel näeksid, mis highrollerielu ta seal elab. Apollol läheb vist liigagi hästi :).

            Mauri ja Rikard liiguvad LVsse juuni lõpus ja naasevad juuli keskel.
            Ise 14jun-02jul, aga mul on plaan trippi pikendada (selgub kohapeal).


            Rigged, miks sa nii lühikeseks ajaks LVsse lähed? Või peale Vegase liigud mõnda teise USA linna?
            Kui hotelli pole veel bookinud, siis esimene kord ööbi kindlasti Stripil (LV kesklinnas) ning kui võimalus, võta tuba vaatega Stripile!
            Vaatan kuidas on. Mul palazzo, nii et covered.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: WSOP 2013

              Palazzo on suurepärane valik!
              Ma ise 14-18jun Monte Carlos ja 18-02 Palazzos.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Ajuvaba
                Grinder
                • Oct 2008
                • 634

                #8
                Re: WSOP 2013

                Ma 4-18 juuli, Wynnis olen. Maini mängin

                Comment

                Working...