*** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #16
    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

    Ligi 150% overlay-päris magus. Hea odav võimalus saada turniirile peale

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Ligi 150% overlay-päris magus. Hea odav võimalus saada turniirile peale
      Samad turniirid on ka järgnevatel pühapäevadel. Seega võimalusi on veel.

      Comment

      • runnar
        Grinder
        • Oct 2008
        • 740

        #18
        Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

        add-on'ist tuli ka €9,8k, nii et siiski alla 100% overlay aga ok ikka :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

          Algselt postitas runnar Vaata postitust
          add-on'ist tuli ka €9,8k, nii et siiski alla 100% overlay aga ok ikka :)

          aa raisk jah, need ju eraldi. seega €30 000 buy-ine, €30 000 overlay.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #20
            Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

            aga kui minstakiga saad edasi ja sinna Londonisse lendad, kas siis mingi rahaline koht on kindlustatud? Või pead seal ka veel kõvasti mängima , et rahadesse tulla?

            Comment

            • runnar
              Grinder
              • Oct 2008
              • 740

              #21
              Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

              Londonis saavad 50% rahadesse, mincash oli vist u €500

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #22
                Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                Mul läks õnneks esimene katse.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                  Good job, rasmer.

                  Ma keerasin oma katse totaalselt perse. Vaatasin, et struktuur normalne ja ei hakkagi rebuyd ega addoni tegema, kuna vaja rahadesse tiksuda. Add-on breaki aeg läksin automaatselt suitsule ning tagasitulles reality checki tehes ei olnud aega enam depot ka teha.

                  Nagu mu füüsika õpetaja armastas öelda: mis sitasti, see uuesti.

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #24
                    Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Statistika siis

                    Kokku registreerus 488 mängijat. Tehti 708 sisseostu. Pärast add-on järgi jäi 412 mängijat, top 200 saavad pileti.
                    täna 525 mängijat, 691 sisseostu, 271 add-on'i ja €31k overlay

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #25
                      Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Good job, rasmer.

                      Ma keerasin oma katse totaalselt perse. Vaatasin, et struktuur normalne ja ei hakkagi rebuyd ega addoni tegema, kuna vaja rahadesse tiksuda. Add-on breaki aeg läksin automaatselt suitsule ning tagasitulles reality checki tehes ei olnud aega enam depot ka teha.

                      Nagu mu füüsika õpetaja armastas öelda: mis sitasti, see uuesti.
                      Kus koolis see füüsika õpetaja oli?:D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                        Kus koolis see füüsika õpetaja oli?:D
                        Koidulas. Ma täisnime ei ütle, aga esitähed küll: T.T.

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #27
                          Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Koidulas. Ma täisnime ei ütle, aga esitähed küll: T.T.
                          Mul oli sama, mate õpetaja oli ka T.T ?

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #28
                            Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                            Tõnu ? :D Mul oli Ülejões T.T
                            mis sitasti, see uuesti.
                            raske oli küll alla kolme saada, kui töö tavaliselt koosnes 2st osast. Ülesanne & teooria. Ülesandes panid valemi kirja said 3-- kätte, teoorias vastasid ühe mõiste enamvähem ära said 3-- kätte. :D
                            Tema jaoks oli see sama, mis 1, kuigi päevikusse 3 ning poh läbi. Ühesõnaga, keda füüsika ei kottinud sellel oli rungood at physics:d

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                              Tõnu ? :D Mul oli Ülejões T.T
                              mis sitasti, see uuesti.
                              raske oli küll alla kolme saada, kui töö tavaliselt koosnes 2st osast. Ülesanne & teooria. Ülesandes panid valemi kirja said 3-- kätte, teoorias vastasid ühe mõiste enamvähem ära said 3-- kätte. :D
                              Tema jaoks oli see sama, mis 1, kuigi päevikusse 3 ning poh läbi. Ühesõnaga, keda füüsika ei kottinud sellel oli rungood at physics:d
                              Jah see sama.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #30
                                Re: *** AMETLIK: ISPT €300 000 väärtuses kvalifikatsioone Olympic-Online pokkeritoas

                                Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                                Tõnu ? :D Mul oli Ülejões T.T
                                mis sitasti, see uuesti.
                                raske oli küll alla kolme saada, kui töö tavaliselt koosnes 2st osast. Ülesanne & teooria. Ülesandes panid valemi kirja said 3-- kätte, teoorias vastasid ühe mõiste enamvähem ära said 3-- kätte. :D
                                Tema jaoks oli see sama, mis 1, kuigi päevikusse 3 ning poh läbi. Ühesõnaga, keda füüsika ei kottinud sellel oli rungood at physics:d
                                Offtopic, aga üks kuldsemaid õpetajaid olid. Enne teda oli meil õpetajaks vend, kes käis tagaruumis alksi libistamas ja niisama värsises, aga antud vend oskas leida kuldse kesktee õpetamisel ja normaalsel õhkkonnal.

                                Oma kolm kolme miinusega hindamissüsteemi kohta ütles kunagi, et kui ma teie õpetamist ja töökultuuri tõsiselt võtaks, siis ripuks juba väljakul korvirõnga küljes.
                                Hea näide venna väga elulähedasest suhtumisest oli mingi töö, kus üks küsimus oli vaja mingi raske graafiku kohta ülesanne koostada. Ise ei biitinud, siis joonistaisn sama graafiku ja panin ülesandeks ainult küsimuse, et mis graafikuga on tegemist. Sain makspunktid selle küsimuse eest ja legit kolme kätte. Tema kommentaar oli et kui elus ühtmoodi ei saa, siis saab lihtsalt teistmoodi.

                                Kuldne vana.

                                Comment

                                Working...