*** AMETLIK: Turniirisari PokerNews Live ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** AMETLIK: Turniirisari PokerNews Live ***

    Pokkeriportaal PokerNews.ee ning Casino Grand Prix käivitavad üheskoos uue igakuise turniirisarja PokerNews Live, mille avalöök toimub Tallinnas, Sõpruse kino mängusaalis reedel, 19. oktoobril kell 19:00.

    Lisaks sellele turniirile toimub käesoleval aastal veel kaks sama sarja turniiri, mis on kavas 16. novembril ja 13. detsembril. Igal turniiril esindavad Pokernewsi nimekad pokkeriprofid, kellest tuntuimad on Eesti läbi aegade edukaimad turniirimängijad Imre Leibold ja Marek Kolk.

    «Me ootame põnevusega uue turniirisarja algust, kus saame üheskoos Eesti pokkerisõpradega mõõtu võtta,» sõnas ainsa eestlasena turniiripokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP) finaallauas mänginud Leibold, kelle hinnangul pakub Pokernews Live head alternatiivi teistele Tallinnas toimuvatele pokkeriturniiridele ning võimaldab oma oskused üsna madala osalustasu eest proovile panna.


    Ettevõtte turundusjuhi Ainar Tandre sõnul on firma peamiseks eesmärgiks tagada klientide rahulolu, mis pokkerihuviliste jaoks tähendab eelkõige kvaliteetset teenindust ja positiivseid mänguelamusi. «Casino Grand Prix on tegutsenud Eestis juba 15 aastat ning korraldab alates sellest aastast ka pokkeriturniire, mis toimuvad meie kasiinos igal neljapäeval ja reedel,» kinnitas ta. «Soovime end Eesti pokkerimängijatele veelgi paremini tutvustada ning loodame, et algavast turniirisarjast kujuneb hea atmosfääriga ettevõtmine, mis on ühtlasi nii sportlik kui ka meelelahutuslik.»


    Pokernews Live turniiril osalemine maksab 35 eurot ning sellest saab võtta osa kuni 40 mängijat. Turniir viiakse läbi 30-minutiliste mängutasemetega ning kõik osalejad alustavad 10 000 stardipunktiga. Turniirile saab eelregistreeruda kohapeal, telefoni või e-kirja teel.
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

    sounds fun. mingeid lisaauhindu ka on?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      sounds fun. mingeid lisaauhindu ka on?
      brag, et saad võtsid Kolgi välja.

      Aga tegelikult on see väga hea uudis. Loodan ainult et ei lähe sama teed nagu Classic casino, mis oli viru tn-l.
      St et korraldas mingi aeg turniire aga pani uksed kinni.
      See on väga tervitatav ettevõtmine kuna konkurentsi oleks vaja turule. proovin kohal olla.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #4
        Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

        Nii madal BI peaks suht palju inimesi kohale meelitama ja 5 lauda peaks küll kergelt täis tulema. Ma täpselt ei saanud aru kas see on 30+5 turka või reiki ei võeta

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          brag, et saad võtsid Kolgi välja.

          Aga tegelikult on see väga hea uudis. Loodan ainult et ei lähe sama teed nagu Classic casino, mis oli viru tn-l.
          St et korraldas mingi aeg turniire aga pani uksed kinni.
          See on väga tervitatav ettevõtmine kuna konkurentsi oleks vaja turule. proovin kohal olla.
          See classic casino oli ju mõttetu urgas, ilma pokkerita seal saalid tühjusest kajasid ja kodutud said pauside aeg viinamarju ning küpsiseid söömas käia.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #6
            Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

            yep, oleks hea teada, palju on rake ja kas muud maksud/tasud ka maha lähevad(näit. riigimaks 5%).
            ühesõnaga palju sellest 35-st fondi tegelikult läheb?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #7
              Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

              Classic enam ei tööta?

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #8
                Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Classic enam ei tööta?
                2 aastat vähemalt

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #9
                  Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  See classic casino oli ju mõttetu urgas, ilma pokkerita seal saalid tühjusest kajasid ja kodutud said pauside aeg viinamarju ning küpsiseid söömas käia.
                  Mine per*e. Classic oli ideaalne koht, kuhu minna ajaviiteks sõpradega pokkerit taguma ja õlut jooma, ilma et peaksid 10 regulari käest kuulma, kui kehvasti antud jaotuse mängisid või lakkamatut bad beat hala taluma. Paks Sergei ja Tarakan muidugi olid, aga need kannatas välja.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                    heh, mulle ka classic meeldis :)

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                      Käisin mõned korrad Classicus ja mulle täitsa meeldis. Sisustus, lauad ja üldine olu. Palju ei viicinud käia, sest auto tuli kuhugi kaugele karuperse parkida.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Mine per*e. Classic oli ideaalne koht, kuhu minna ajaviiteks sõpradega pokkerit taguma ja õlut jooma, ilma et peaksid 10 regulari käest kuulma, kui kehvasti antud jaotuse mängisid või lakkamatut bad beat hala taluma. Paks Sergei ja Tarakan muidugi olid, aga need kannatas välja.
                        Ärge mõistke valesti. Mõttet urka all ma pean silmas, et kasiinona oli ta täiesti mõttetu koht ja pigem oligi ta selline home-game tüüpi kohake. Kui pokkeri turniire ei olnud, siis oli suht rõve sinna minna piletit ostma. Selline tunne nagu läheksid öösel kell 03:00 baltijaama kioskisse suitsu ostma - ühtegi hingelist ei olnud.

                        EDIT: mängida oli seal fun, sest asus vanalinnas ja turniirid said keskööks läbi. pühapäeval oli pandud turka varajasemaks. selline täpselt minusuguse joodiku ajakavale mõeldud :)

                        EDIT2: olin ju ka seal regular :)

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                          Classic oli tõesti naljakas koht. Ühtki kasiinokülastajat polnud-tihti polnud ka raha kassas ja sõber naxer sai purjus peaga rullis keelu, kuna arvati et ta beadib rulli. Aga üldiselt lahe koht, kui tahtsid vaikust...

                          Huvitav, et omanikud lasid sel toimuda nii kaua-pidid ikka julmalt peale maksma

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #14
                            Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            pidid ikka julmalt peale maksma
                            vaevalt...

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #15
                              Re: Tallinnas algab uus turniirisari PokerNews Live [19. oktoober, 2012]

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              yep, oleks hea teada, palju on rake ja kas muud maksud/tasud ka maha lähevad(näit. riigimaks 5%).
                              ühesõnaga palju sellest 35-st fondi tegelikult läheb?
                              Tavaline live-turnade jagunemine: €32 läheb fondi ja €3 reigiks. Lisaks on ka mitmesuguseid lisaauhindu (sh. bountyd nelja inimese eest) ja üllatusi igale osalejale. Ma ei kahtle, et Grand Prix teeb päris tubli tööd selle nimel, et pokkerisõpradele uus mängukoht meeldima hakkaks.

                              Comment

                              Working...