Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

    Pärnu pokkeriklubi korraldab 20. oktoobril algusega kell 12:00 €110 sisseostuga Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused pokkeriklubis P&P (Pokker & Piljard, Riia mnt. 106a, Pärnu). Lisaks toimub kõrvalturniirina €55 osalustasuga PokkeriProd.com karikas.

    Kokku saab põhiturniirist osa võtta 100 mängijat. Registreerida saab Pärnu Olympic Casinos (maksimaalselt 60 kohta) või Olympic-Online pokkeritoas (40 kohta).

    Võimalik on kvalifitseeruda ka läbi Live Events 110€ Daily Satellite ja Live Events 110€ Super Satellite turniiride, kus osalustasud algavad vaid 1.10 eurost. Läbi satelliitide võidetav “Live Events 110€” elektrooniline turniiripilet (token) sobib väga hästi ka Pärnu Pokkeriklubi Lahtistele Meistrivõistlustele registreerumiseks.


    €55 sisseostuga PokkeriProd.com karikas algab kell 16:00 ja sellele saab registreeruda kohapeal.


    Põhiturniiri info:

    • Mäng: NL Texas Freezeout
    • Algstäkk: 10 000 punkti
    • Tasemed: 30 minutit, esimesed blindid 25/50


    Toetajad: Pärnu Turniiripokkeri Klubi, Piljard ja Pokker, Olympic Casino, Olympic Online, PokkeriProd, Helter, Grunder Puit, Corona Extra

  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #2
    Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

    tuleb kohale minna i guess

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

      mõlemad on ühepäevased turniirid?

      Comment

      • andrjusa
        Räme Fish
        • Jun 2009
        • 20

        #4
        Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

        jaa, ühepäevased

        Comment

        • Rego
          Räme Fish
          • Jul 2011
          • 7

          #5
          Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

          Tere! Kas seal turniiril osalemiseks peab ka 21 aastat vana olema :)?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

            Algselt postitas Rego Vaata postitust
            Tere! Kas seal turniiril osalemiseks peab ka 21 aastat vana olema :)?
            Jah.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

              Tundub huvitav.. :)

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #8
                Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                Kahjuks peab jah 21 olema :D läheks isegi muidu, sai satikalt piletki tasku nopitud ja nopiks veelgi :D

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #9
                  Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                  Ainult 1 küsimus on: Kumb on valevorst? :D

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                    Tekkis ka endal sama küsimus aga kuna ühel on orienteeruvalt, siis eeldan, et seal ongi väike ajavahe jäetud. Ei ole suutnud seda aega veel täpsustada.

                    Comment

                    • andrjusa
                      Räme Fish
                      • Jun 2009
                      • 20

                      #11
                      Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                      kl.17 oleks õige. ei taha uskuda et 16 lauad vabanevad.

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #12
                        Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                        ei taha nitpickida, aga kuskilt blindide struktuuri ka leiab?

                        Comment

                        • andrjusa
                          Räme Fish
                          • Jun 2009
                          • 20

                          #13
                          Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                          kuskil seda üleval pole, kuid sama mis triobet livel:
                          30 min level
                          25-50
                          50-100
                          75-150
                          jne.

                          Comment

                          • andrjusa
                            Räme Fish
                            • Jun 2009
                            • 20

                            #14
                            Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                            tulemas ka afterparty Kuursaalis. Mängijatele tasuta sissepääs, väike söök ja jook ka korraldajate poolt. Seekord selline kõrtsipidu siis.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: Pärnu Pokkeriklubi Lahtised Meistrivõistlused 2012 [20. oktoober]

                              plaanin laup hommikul ca 10.00 6-kohalise bussiga minna, tln-pärnu-tln. tagasi sama päeva öösel(või siis kui lõppeb).
                              hetkel peaks mõned kohad vabad olema.
                              kui siin on huvilisi, siis võib siin märku anda. kütuseraha ei küsi.

                              homme on plaan kindel.

                              Comment

                              Working...