Keegi käib regulaarselt seal ka? Ise sattusin kolmapäeval esimest korda, ttü tudengipokker toimus ja pärast läksid cashi lauad ka lahti. Ühes lauas 0.05/0.10 ja teises 0.25/0.25. Kaks tüüpi lauas jagasid midagi mängust, aga üldiselt lihtsalt purjus seltskond.
Ma ka 1 korra k2inud, kolmapäevast pühapäevani pidid cashilauad k2ima õhtuti. Iseenesest normid diilerid imo ja obv keegi mängu ei jaga, aga suht urgas koht siiski. 5% rake muidu igast 5eur+ potist vms.
Käisin ka ühe korra, tõeline keldriurgas.
Blindid 0.10/0.25, ostsin 50€ sisse, enne lauaga tutvumata. Kõik istusid 5€'ga lauas ja ootasid pilte.
Järjest sai pimedalt all-ini mindud, kui nad võitsid oli naeru, kui mina võitsin sai sõimu kuulda.
Lõpuks siis oli huvilisi järjekorras laua ümber kes mu raha omale tahtsid, kõik tegid ikka 5€ buy-ini :)
Comment