[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #286
    Re: Kollane 50NL

    Algselt postitas kollane
    fuck ma ütlen . tra katsu mängida kui igast nurgast perse saad..üksi draw kokku ei tule mine ***** kui haige
    trademaa..
    fucking sick mäng vitutuu.. nv ja nii pe**es mäng ja jooks ja mida ***** veel.
    -$600 50NL-is on ikka maru pakju 1,8k kohta..
    nonii haige 4bi tiltasin muidugi maha.. tra need donkeyd nii hitivad

    un fuking real ma ütlen..
    ma tean, mida sa tunned sain see sess esimese kahe oudise rosinaks. flipid lähevad donkidele jms standad shit.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #287
      Re: Kollane 50NL


      1.
      võitev reg
      17/12/2
      fold to 3bet SB 91% (49/54)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #288
        Re: Kollane 50NL

        litsid-kunnid?
        uuhm see 3 way ka, ma ei n2e foldi :S ehk siis ship flopis?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #289
          Re: Kollane 50NL

          Range KdKh,QQ-TT vastu on peale cbeti kerge +EV shoveda. A see suht close.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #290
            Re: Kollane 50NL

            panen ka siis tänase graafiku. midagi erilist küll pole aga midagi ikka



            kuu ikka miinuses ja üritab ikka plussi mängida palju pole jäänud . see nädal suht hästi läinud ja ehk disipliin ka taastub ja hakkab money ka rohkem peale pritsima


            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #291
              Re: Kollane 50NL

              Kuidas SN projekt ka edeneb?Palju jäänd veel on?

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #292
                Re: Kollane 50NL

                Algselt postitas hoss23
                Kuidas SN projekt ka edeneb?Palju jäänd veel on?
                jääb ära ee aasta

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #293
                  Re: Kollane 50NL

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #294
                    Re: Kollane 50NL

                    stats?
                    miks pres ei 3betinud?

                    imo foldiks..
                    vaevalt et ta täiesti lampi donkbet potiks..
                    ja isegi kui tal on halvemad siis võib ta sind turnis/riveris välja bluffida..

                    nii et ei ole mõtet jamada..

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #295
                      Re: Kollane 50NL

                      Algselt postitas variatsioon
                      stats?
                      miks pres ei 3betinud?

                      imo foldiks..
                      vaevalt et ta täiesti lampi donkbet potiks..
                      ja isegi kui tal on halvemad siis võib ta sind turnis/riveris välja bluffida..

                      nii et ei ole mõtet jamada..

                      foldis palju 3betile , plaan oli flopis c/r teha ja pot maha võtta
                      statte polnud tema kohta 2 kätt oli mängind

                      betis insta

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #296
                        Re: Kollane 50NL

                        hakkasin just sessi lõpetama viimane laud. 110 peale 10 peale
                        90/60/11
                        vennike 90 kätt

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        järgmine käsi
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #297
                          Re: Kollane 50NL

                          Niimoodi sessi lõpetada on ikka väga valus.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #298
                            Re: Kollane 50NL

                            Algselt postitas Vapsik
                            Niimoodi sessi lõpetada on ikka väga valus.
                            lauad täna ülikuldsed ehk teeb tasa ja peale ka. teen väikse pausi ja grindin edasi

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #299
                              Re: Kollane 50NL

                              Algselt postitas kollane
                              90/60/11
                              vennike 90 kätt
                              "Vennike" on siis stiili vahepeal muutnud tiba...

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #300
                                Re: Kollane 50NL

                                Algselt postitas pastilaa
                                "Vennike" on siis stiili vahepeal muutnud tiba...
                                hahahaha

                                Comment

                                Working...